Polski sport uratowany! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Polski sport uratowany!

Jak płonąca „tęcza” na Placu Zbawiciela rozjaśniła polskim kibicom horyzont wiadomość ze stron Ministerstwa Sportu i Turystyki, o spotkaniu Podsekretarza Stanu (we wspomnianym ministerstwie) – Tomasza Półgrabskiego z Vanją Udovičiciem!

Vanja Udovičic jest Ministrem Młodzieży i Sportu w Republice Serbskiej!

„Obie strony zobowiązały się wymienić się szczegółowymi informacjami na temat poziomu wydatkowania środków publicznych na sport oraz zadeklarowały chęć współpracy w przyszłości.”

Naprawdę można się tylko cieszyć z tego spotkania i nawiązanej współpracy!

Szkoda tylko, że Minister Sportu Andrzej Biernat nie pofatygował się sam na to spotkanie… Być może miał akurat wizytę w solarium? Albo – fotografował „szopy Janowicza”.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij