Polityka a sporty walki! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Polityka a sporty walki!

Popatrzcie na doskonałe wyszkolenie parlamentarzystów Ukrainy… Mimo, że na wielu twarzach upływ lat wyrył swoje ślady – jak szybko się poruszają! Ile też w tych działaniach „gry drużynowej”, zasłaniania swoich i blokowania obcych! Wielu posłów trzyma prawidłowo gardę, kilku posługuje się łokciami, jakby walczyli na zasadach Mieszanych Sztuk Walki. Warto też odnotować aktywny (choć nieliczny) udział kobiet. O dużym doświadczeniu w sportach walki świadczy też spokój malujący się zarówno na twarzach aktywnych uczestników, jak też osób które tylko się przyglądają. W pewnym momencie (01.30) można dostrzec doskonałe posługiwanie się meblami i podręcznym wyposażeniem. Czynności blokowania mównicy wyraźnie świadczą o tym, że wielu z uczestników ma doświadczenia wyniesione z młyna podczas gry w rugby lub/i hokeja. Parlamentarzyści młodsi doskonale też wykorzystują stabilne wyposażenie do ataków z góry na stojących na podłodze przeciwników. W 2 minucie 40 sekundzie – swobodna, bez cienia zadyszki wypowiedź posła w białej koszuli, bez krawata – świadczy o doskonałej kondycji! Skutki? 03.24 – rapem trochę krwi. Ofiar? W sumie niewiele (03.28). Widzimy też „sprzęt” i… Co bardzo dobrze świadczy o ukraińskich politykach, nie są to jakieś tonfy, nunczaku, czy inne wynalazki, ale stare, dobre, wiejskie, krowie łańcuchy!

A nad tym wszystkim… zadumany Witalij Kliczko. Czyżby szukał talentów?

Wnioski?

Widać wyraźnie po zachowaniu posłów w wieku starszym, że na Ukrainie służba zdrowia (bezpłatna) jest znacznie sprawniejsza, niż w Polsce. Widać po zachowaniu mężczyzn w wieku średnim i młodych, że obowiązkowa służba wojskowa – daje mężczyźnie wiele przydatnych umiejętności!

Chciałbym, żeby nasi parlamentarzyści też tak się bili o swoje racje! Jednak – na razie – mogę liczyć tylko na dwoje posłów: Panią Iwonę Guzowską (PO) i Pana Grodzkiego z Niemojego Róhu:-)

Autor: Channel of BarSWinteREviL  wybrał ponad 30 [!] fragmentów najlepszych drak z ukraińskiego parlamentu, jakie odbyły się w okresie 4 lat do czerwca 2013 roku.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij