Justyna Kowalczyk powiedziała „TAK!” - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Justyna Kowalczyk powiedziała „TAK!”

Jej wybrankiem jest tenisista Jerzy Janowicz. Już dziś wieczorem, nawet nie zabierając bagażu, Jerzy „cham” Janowicz wyrusza do Kasiny Wielkiej na długi wypoczynek ze swoją wybranką. Całą sprawę, w roli swatów „uknuli” Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat, Prezes Polskiego Związku Tenisa (ziemnego) Krzysztof Suski, oraz Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

Pomysłodawcą tego związku był trener Justyny Kowalczyk Pan Aleksander Wierietielny, który jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2013/2014 stwierdził dostanie, choć przez kwiatki, że

„Justyna potrzebuje chłopa!”.

Kolejno, Pan Prezes PZT – obserwując zachowanie Jerzego „chama” Janowicza – doszedł do wniosku, że zachowuje się on tak:

„Jakby dawno nie p…ł”.

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Polskie narciarstwo i tenis – uratowane!

2 replies to this post

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij