Zdrada Narodowa!

Zamach #1 – na zdrowy rozsądek!

Mikołaj Piotrowski rzecznik Spółki PL 2012+ mówi: „Na Zimowym Narodowym pobiliśmy absolutny rekord frekwencji!” Panie rzeczniku, żeby „pobić” rekord – to musi być „coś” wcześniej do pobicia! Spółka PL 2012+ – „ustanowiła” co najwyżej rekord, a „pobić” go może dopiero w przyszłym sezonie.

Zamach #2 – na zdrowie narodu!

105 tysięcy osób, wypożyczając przez 43 dni – 24 tysiące butów z łyżwami naraziło się na groźną chorobę, grzybicę! Jak sądzę na zlecenie lobby farmaceutycznego:-)

Wypożyczając 2 tysiące kasków – naraziło dwa tysiące dzieci na łupież. Jak sądzę na zlecenie producentów szamponów przeciwłupieżowych:-)

Wypijając na Narodowym sześć tysięcy kubków gorącej czekolady – narażono polskie rodziny na zatrucie żołądkowe. Jak sądzę na zlecenie producentów czekolady:-)

A, tak zupełnie serio! Proponowanie w XXI wieku, w stolicy europejskiego kraju – cudzych butów i nakryć głowy – to pomysł haniebny!

Zimowe podsumowanie

Tak podsumowano „pracę” spółki kierowanej przez ludzi z wyższym, menedżerskim wykształceniem i praktyką w wielkich międzynarodowych korporacjach. Identyczną robotę wykonywał za czasów Towarzysza Edwarda Gierka – jeden cieć na obszarze całego obiektu sportowego Agrykoli w Warszawie. Działało tam: tor pełnowymiarowy do jazdy szybkiej, cztery tafle lodowiska do rekreacji i jedna tafla hokejowa. Plus kilka szatni i bufet. Wiem, bo tam trenowałem. Pomagałem też z kolegami (Legia, sekcja hokeja) Panu Stefanowi przy czyszczeniu lodu.

Wiosenne zapowiedzi!

Wiosenne zapowiedzi Narodowego ocierają się (szczególnie wobec obecnej sytuacji politycznej u naszych granic) już o zdradę interesów Polski! Za takie działania, w normalnym kraju przewidziano Sąd Wojenny i rozstrzelanie! Co planują „menadżerowie” Narodowego?

Zamach #3 – na obronność!

Speed paintball – gra, która skutecznie obniża morale młodzieży, poprzez umożliwienie bezkarnego „polowania” na kolegów! Nie ma ona, wbrew pozorom” znaczenia, jako przygotowanie militarne. Jak nam powiedzieli fachowcy wojskowi – gra terenowa ze strzelaniem kulkami z farbą powoduje negatywne zachowania żołnierza na autentycznym polu walki. Jest to więc zamach na polską obronność!

Zamach na Wiarę!

Warsztaty Tai Chi, czyli najprostsza droga do idolatrii, fetyszyzmu, a w efekcie porzucenia naszej wiary!

Wnoszę o natychmiastowe rozstrzelanie władz Spółki PL 2012+

Udostępnij!

4 comments

  1. A Gimnastyka Szwedzka propaguje faszyzm :). Z całym szacunkiem jest to system ćwiczeń i jeśli odrzucimy ideologię (filozofię tao albo inna bo to już cała chińska mieszanka) to pozostają tylko ćwiczenia fizyczne które nie mają żadnego boga.

  2. Nie! Po pierwsze, piszesz „odrzucimy” – czyli my Polacy w Polsce „odrzucimy”. Tak! Odrzucajmy! ZOstawmy nasze, polskie, katolickie tradycyjne ćwiczenia na przykład polską szkołę szabli:-) A tych „bez ideologi i Boga” też wiele zostanie – na przykład boks angielskim zwany:-)

    1. nie urodziłeś się Polakiem w polskiej rodzinie: bigosu nie zrobisz! Nie urodziłeś w Chińczykiem w chińskiej rodzinie: Konfucjusza nie pojmiesz! Można się tylko zastanawiać czy to nie głupota. Choć z drugiej strony Polacy przez wieki przyjmowali wszystko od wszystkich. Więc może tai chi też będzie w Polsce najlepsze na świecie.

      1. Polak w Polsce ma jeść po polsku! Z tak zwanego „przenikania kultur” nic dobrego nie wynika. No, chyba że Leonard Cohen (poeta:-) i Ilie Nastaze (tenisista:-)

Dodaj komentarz