Zdrada Narodowa! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Zdrada Narodowa!

Zamach #1 – na zdrowy rozsądek!

Mikołaj Piotrowski rzecznik Spółki PL 2012+ mówi: „Na Zimowym Narodowym pobiliśmy absolutny rekord frekwencji!” Panie rzeczniku, żeby „pobić” rekord – to musi być „coś” wcześniej do pobicia! Spółka PL 2012+ – „ustanowiła” co najwyżej rekord, a „pobić” go może dopiero w przyszłym sezonie.

Zamach #2 – na zdrowie narodu!

105 tysięcy osób, wypożyczając przez 43 dni – 24 tysiące butów z łyżwami naraziło się na groźną chorobę, grzybicę! Jak sądzę na zlecenie lobby farmaceutycznego:-)

Wypożyczając 2 tysiące kasków – naraziło dwa tysiące dzieci na łupież. Jak sądzę na zlecenie producentów szamponów przeciwłupieżowych:-)

Wypijając na Narodowym sześć tysięcy kubków gorącej czekolady – narażono polskie rodziny na zatrucie żołądkowe. Jak sądzę na zlecenie producentów czekolady:-)

A, tak zupełnie serio! Proponowanie w XXI wieku, w stolicy europejskiego kraju – cudzych butów i nakryć głowy – to pomysł haniebny!

Zimowe podsumowanie

Tak podsumowano „pracę” spółki kierowanej przez ludzi z wyższym, menedżerskim wykształceniem i praktyką w wielkich międzynarodowych korporacjach. Identyczną robotę wykonywał za czasów Towarzysza Edwarda Gierka – jeden cieć na obszarze całego obiektu sportowego Agrykoli w Warszawie. Działało tam: tor pełnowymiarowy do jazdy szybkiej, cztery tafle lodowiska do rekreacji i jedna tafla hokejowa. Plus kilka szatni i bufet. Wiem, bo tam trenowałem. Pomagałem też z kolegami (Legia, sekcja hokeja) Panu Stefanowi przy czyszczeniu lodu.

Wiosenne zapowiedzi!

Wiosenne zapowiedzi Narodowego ocierają się (szczególnie wobec obecnej sytuacji politycznej u naszych granic) już o zdradę interesów Polski! Za takie działania, w normalnym kraju przewidziano Sąd Wojenny i rozstrzelanie! Co planują „menadżerowie” Narodowego?

Zamach #3 – na obronność!

Speed paintball – gra, która skutecznie obniża morale młodzieży, poprzez umożliwienie bezkarnego „polowania” na kolegów! Nie ma ona, wbrew pozorom” znaczenia, jako przygotowanie militarne. Jak nam powiedzieli fachowcy wojskowi – gra terenowa ze strzelaniem kulkami z farbą powoduje negatywne zachowania żołnierza na autentycznym polu walki. Jest to więc zamach na polską obronność!

Zamach na Wiarę!

Warsztaty Tai Chi, czyli najprostsza droga do idolatrii, fetyszyzmu, a w efekcie porzucenia naszej wiary!

Wnoszę o natychmiastowe rozstrzelanie władz Spółki PL 2012+

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.
4 replies to this post
  1. A Gimnastyka Szwedzka propaguje faszyzm :). Z całym szacunkiem jest to system ćwiczeń i jeśli odrzucimy ideologię (filozofię tao albo inna bo to już cała chińska mieszanka) to pozostają tylko ćwiczenia fizyczne które nie mają żadnego boga.

  2. Nie! Po pierwsze, piszesz „odrzucimy” – czyli my Polacy w Polsce „odrzucimy”. Tak! Odrzucajmy! ZOstawmy nasze, polskie, katolickie tradycyjne ćwiczenia na przykład polską szkołę szabli:-) A tych „bez ideologi i Boga” też wiele zostanie – na przykład boks angielskim zwany:-)

    • nie urodziłeś się Polakiem w polskiej rodzinie: bigosu nie zrobisz! Nie urodziłeś w Chińczykiem w chińskiej rodzinie: Konfucjusza nie pojmiesz! Można się tylko zastanawiać czy to nie głupota. Choć z drugiej strony Polacy przez wieki przyjmowali wszystko od wszystkich. Więc może tai chi też będzie w Polsce najlepsze na świecie.

      • Polak w Polsce ma jeść po polsku! Z tak zwanego „przenikania kultur” nic dobrego nie wynika. No, chyba że Leonard Cohen (poeta:-) i Ilie Nastaze (tenisista:-)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij