UWAGA PANOWIE, MAM WAŻNY KOMUNIKAT!

okninski

Tak właśnie, z dużą już regularnością, zaczyna działać Twórca Polskich Mieszanych Sztuk Walki. Wszystko wskazuje, że wkrótce zatrudni rzecznika prasowego. Bardzo mi się ten zwyczaj podoba, wypowiedzi Mirka – tyleż tajemnicze, co dosadne są takim „komunikatem o stanie polskiego MMA”.

 

Oto pełny tekst, dodam (złośliwie), że pisownia oryginalna.

 

 

 

Szanowni fani, zawodnicy i trenerzy MMA a także sympatycy Mieszanych Sztuk Walki. Tak jak przestrzegałem przed nieodpowiedzialnymi ludźmi jacy pojawili się stosunkowo niedawno w polskim MMA, tak okazało się kolejny raz, że miałem rację. Rzecz dotyczy oczywiście wymienionych przez mnie redaktorów pewnego portalu branżowego, wątpliwej jakości maczmejkerów, typerów a nawet z braku laku i sędziów. Często w jednej, dwóch lub trzech osobach. Niestety panowie wbrew temu, gdy zakrzykiwali rzeczywistość i atakowali mnie na forach internetowych, nie okazali się Świętą Trójcą, która zbawi polskie MMA.Bo nie zbawi a jedynie wydoi kasę, naobiecuje i zostawi spaloną ziemię pisząc o sobie jaki to „kawał dobrej roboty dla polskiego MMA zrobiliśmy”. O co chodzi? jak zawsze o to samo czyli kasę pod przykrywką „dobra polskiego MMA”.

 

Te pocieszne „Misie” naobiecywały zawodnikom z różnych miast, że będą walczyć dostawać pieniądze a na koniec jeszcze zostanie pula do podziału. To spora sumka, bo 100 tysięcy złotych to budżet 6-8 gal jakie ja robię w ramach Profesjonalnej Ligi MMA. Na razie finał sprawy jest taki, że Misie powypinały piersi na konferencjach, pofotografowały się, poudawały „zbawców polskiego MMA” i siup do mysiej dziury po kompletnej katastrofie. Zupełnie tak samo jak obśmiewanie walki wieczoru na gali którą się samo ustawiło, że będzie to „hit stulecia”. Hit okazał się „kitem” i obśmiała go cała Polska ale maczmejker udaje że to nie on „a walka jest daleko poza sferą sportu” – czy jakoś tak bo nie chce mi się nawet sprawdzać tych bredni, które ów maćmejker pisał jeszcze przed tą walką a po niej udawał, że to nie on tylko krasnoludki ustawiły napompowanego klocka i striptizera naprzeciw siebie.

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz