Okradli zapaśników! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Okradli zapaśników!

Dwa agregaty i pamiątki, puchary, medale, dyplomy! Ludzie! Kto mógł się aż tak poniżyć, żeby kraść historyczne pamiątki? Dlaczego?

Dziś, 29 grudnia 2013 na legiarugby.com podano ten komunikat!

W dniu dzisiejszym okradziona została Hala Zapaśników na Fortach Bema, przedmiotami kradzieży były dwa agregaty oraz liczne puchary Legionistów. Zapaśnicy od dłuższego czasu radzili sobie z opłakanymi warunkami hali, takimi jak brak działającego węzła sanitarnego itp, jednak w obecnej sytuacji, nie mając agregatów nie mogą prowadzić treningów.

Dlatego zdecydowaliśmy się na pomoc dla trenerów i zawodników.

Sekcja Zapasów ma wieloletnią tradycję, została założona 1926 roku, w samych latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych zdobyła czternastokrotnie Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów.
Aktualnie w skład sekcji wchodzi 16 seniorów, 10 juniorów oraz ok. 30 kadetów i początkujących, treningi podjęły również zawodniczki Legia Rugby.

Fundacja „Nigdy Sam” oraz sekcja rugby Legii Warszawa zachęcają do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy, które przeznaczone zostaną na nowe agregaty dla Zapaśników.

Darowizny prosimy przekazywać na numer rachunku:

63 1240 2063 1111 0010 4968 7591

Fundacja Nigdy Sam
Anielewicza 25/116
01-026 Warszawa
w tytule wpłaty prosimy wpisać: „Zapasy Legia”

Informacje na temat punktów zbiórek stacjonarnych podamy wkrótce.

Mamy również gorącą prośbę, jeżeli tylko znajdziecie gdzieś, np. na bazarku ze starociami, któryś z pucharów zapaśniczych, bardzo prosimy o kontakt! Puchary mają wartość historyczną, której nie można wycenić i wszystkim nam zależy by wróciły na swoje miejsce.

Tutaj zamieszczamy film o sekcji:

Ciemna Strefa serdecznie zaprasza do obejrzenia pierwszego odcinka Sportowej Warszawy w którym wystąpili bracia Krajewscy – zapaśnicy z Warszawskiej Legii. Wywiad z zawodnikami i trenerem przeprowadził sam Bonus RPK, a realizacją filmu zajeła się ekipa 9LF. Zapraszamy na stronę WWW.CSRPK.PL oraz na fanpage Bonusa:
www.facebook.com/bonusrpk

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij