Okradli zapaśników!

Dwa agregaty i pamiątki, puchary, medale, dyplomy! Ludzie! Kto mógł się aż tak poniżyć, żeby kraść historyczne pamiątki? Dlaczego?

Dziś, 29 grudnia 2013 na legiarugby.com podano ten komunikat!

W dniu dzisiejszym okradziona została Hala Zapaśników na Fortach Bema, przedmiotami kradzieży były dwa agregaty oraz liczne puchary Legionistów. Zapaśnicy od dłuższego czasu radzili sobie z opłakanymi warunkami hali, takimi jak brak działającego węzła sanitarnego itp, jednak w obecnej sytuacji, nie mając agregatów nie mogą prowadzić treningów.

Dlatego zdecydowaliśmy się na pomoc dla trenerów i zawodników.

Sekcja Zapasów ma wieloletnią tradycję, została założona 1926 roku, w samych latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych zdobyła czternastokrotnie Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów.
Aktualnie w skład sekcji wchodzi 16 seniorów, 10 juniorów oraz ok. 30 kadetów i początkujących, treningi podjęły również zawodniczki Legia Rugby.

Fundacja „Nigdy Sam” oraz sekcja rugby Legii Warszawa zachęcają do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy, które przeznaczone zostaną na nowe agregaty dla Zapaśników.

Darowizny prosimy przekazywać na numer rachunku:

63 1240 2063 1111 0010 4968 7591

Fundacja Nigdy Sam
Anielewicza 25/116
01-026 Warszawa
w tytule wpłaty prosimy wpisać: „Zapasy Legia”

Informacje na temat punktów zbiórek stacjonarnych podamy wkrótce.

Mamy również gorącą prośbę, jeżeli tylko znajdziecie gdzieś, np. na bazarku ze starociami, któryś z pucharów zapaśniczych, bardzo prosimy o kontakt! Puchary mają wartość historyczną, której nie można wycenić i wszystkim nam zależy by wróciły na swoje miejsce.

Tutaj zamieszczamy film o sekcji:

Ciemna Strefa serdecznie zaprasza do obejrzenia pierwszego odcinka Sportowej Warszawy w którym wystąpili bracia Krajewscy – zapaśnicy z Warszawskiej Legii. Wywiad z zawodnikami i trenerem przeprowadził sam Bonus RPK, a realizacją filmu zajeła się ekipa 9LF. Zapraszamy na stronę WWW.CSRPK.PL oraz na fanpage Bonusa:
www.facebook.com/bonusrpk

Udostępnij!

Dodaj komentarz