Pięknoduchy pod czerwonym sztandarem - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Pięknoduchy pod czerwonym sztandarem

Każda okrutna ideologia ubiegłego wieku miała swoich wodzów, ludzi okrutnych i złych do szpiku kości. Za wodzem szły tłumy. Paliły, grabiły, zabijały. Wśród tłumów byli ludzie źli, byli ludzie oszukani, ale… Byli też tacy, których ja nazywam „pięknoduchami” a program trzeci polskiego radia „pozytywnie zakręconymi”. Mógł być w czerwonym szwadronie śmierci – Poeta, który myślał tak bardzo o biedzie proletariatu, że nie przeszkadzał mu zapach dymu palonej cerkwi i płacz zarzynanych „paniczyków”.

Wielu zawodowych ideologów wszelkiego zła wykorzystuje właśnie pięknoduchów do swoich niecnych celów. Przykładem jest zjawisko zwane Masa Krytyczna.

Jeśli ich popierasz – przeznacz 1% swojego podatku na ich działania. Jeśli nie – wyśmiewaj ich, jako my to czynić będziemy.

Ciąg dalszy nastąpi…

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij