Rap ku pamięci zamordowanego Daniela z Ełku. Potężne emocje...
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Ku pamięci zamordowanego Daniela z Ełku

Ku pamięci zamordowanego Daniela z Ełku

Rap ku pamięci zamordowanego Daniela z Ełku. Potężne emocje są dziś w Polsce, po tej tragedii. Na 6 stycznia zapowiadany jest „Marsz solidarności z muzułmanami w Ełku” – ewidentna prowokacja lewactwa. W sprawie marszu wypowiadają się już przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej i innych środowisk narodowych i patriotycznych.

Cudzoziemcy – ponoć – zaczynają się w Polsce bać.

Posłuchajcie tego utworu. Jest w nim wiele goryczy. Jest też wiele wulgaryzmów. Ale tak się rozmawia na ulicy i w domach o tej sprawie. Na wszelki wypadek – dla widzów pełnoletnich🙂

Ku pamięci zamordowanego Daniela

Jak to wyglądało?

Sprawca przyznał, że dogonili ofiarę i tam wywiązała się szamotanina – wyjaśniał zbrodnię w Ełku prokurator Wojciech Piktel. – Po odebraniu butelek z napojami, kucharz trzema ciosami zabił 21-latka. Tunezyjczyk zadał ciosy, a Algierczyk przytrzymywał 21-latka.

Zamordowali i uciekli!

Żaden z nich nie wezwał potem pomocy, a wręcz udawali, że do niczego nie doszło. Świadkowie twierdzą, że wypytywali przechodniów o to, co się stało! Następnie zamknęli się w lokalu, dopóki nie przyjechała policja i dokonała ich zatrzymania. Obaj zostali potem oskarżeni: kucharz o zabójstwo, właściciel lokalu o udział w pobiciu. Pozostałych dwóch zatrzymanych imigrantów ostatecznie zwolniono bez postawienia zarzutów.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij