Ku pamięci zamordowanego Daniela z Ełku

Rap ku pamięci zamordowanego Daniela z Ełku. Potężne emocje są dziś w Polsce, po tej tragedii. Na 6 stycznia zapowiadany jest „Marsz solidarności z muzułmanami w Ełku” – ewidentna prowokacja lewactwa. W sprawie marszu wypowiadają się już przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej i innych środowisk narodowych i patriotycznych.

Cudzoziemcy – ponoć – zaczynają się w Polsce bać.

Posłuchajcie tego utworu. Jest w nim wiele goryczy. Jest też wiele wulgaryzmów. Ale tak się rozmawia na ulicy i w domach o tej sprawie. Na wszelki wypadek – dla widzów pełnoletnich🙂

Ku pamięci zamordowanego Daniela

Jak to wyglądało?

Sprawca przyznał, że dogonili ofiarę i tam wywiązała się szamotanina – wyjaśniał zbrodnię w Ełku prokurator Wojciech Piktel. – Po odebraniu butelek z napojami, kucharz trzema ciosami zabił 21-latka. Tunezyjczyk zadał ciosy, a Algierczyk przytrzymywał 21-latka.

Zamordowali i uciekli!

Żaden z nich nie wezwał potem pomocy, a wręcz udawali, że do niczego nie doszło. Świadkowie twierdzą, że wypytywali przechodniów o to, co się stało! Następnie zamknęli się w lokalu, dopóki nie przyjechała policja i dokonała ich zatrzymania. Obaj zostali potem oskarżeni: kucharz o zabójstwo, właściciel lokalu o udział w pobiciu. Pozostałych dwóch zatrzymanych imigrantów ostatecznie zwolniono bez postawienia zarzutów.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz