Kibice kontra ANTIFA! fYlm!

Bardzo ładna „obrona baru”, w którym siedzieli sobie angielscy kibice. Film opublikowano 23 grudnia, więc relatywnie nowy. Zapraszam do oglądania.

Ale! Ale zapraszam, żebyście – wyjątkowo – oglądali bez głosu. Ja przez przypadek miałem wyłączony głośnik i trochę inaczej spojrzałem na ten obraz.

Wzruszyłem się…

Popatrzcie, ileż spokoju w tych kibicach, jaka nieśpieszna rutyna, jak pewność siebie. Naprawdę miło patrzeć. Jeden zabiera kubek z piwem ze stolika, a drugi od razu rzuca tym stolikiem. Ale – bez pośpiechu, bez paniki.

Nie zapuszczają się w pościg za napastnikami.

Po prostu bronią swojego miejsca i po odparciu ataku, zaraz do niego wrócą. Postawią krzesełka na miejscu i zamówią kolejne piwa.

Takiego właśnie spokoju we wszelkich poczynaniach – życzmy sobie na Nowy Rok!

Antifa to hołota!

Ale – bardzo groźna!

Antifa to zazwyczaj młodzi ideowi zagubieni ludzie, przeważnie do tej organizacji należą młodzi Polacy, którzy wywodzą się z alterglobalistów, anarchistów i lewicującej młodzieży straszliwie zmanipulowanej przez środowiska Gazety Wyborczej, m. in. przez takich ludzi jak pan Blumsztajn, która chce zrobić na świecie kolejną krwawą rewolucję w imię wyższych ateistycznych i lewicowych wartości.

Antifa napada na patriotów, do swoich „wyczynów” może zaliczyć:

Niszczenie pomników upamiętniających czyn zbrojny Polskiego Państwa Podziemnego w czasie trwania II wojny światowej (sprawcy tych czynów nigdy nie zostali wykryci oraz nie zostali ukarani przez „polski” wymiar sprawiedliwości), protesty przeciwko Krzyżowi Świętemu oraz ślepy antyklerykalizm, podpalanie oraz obrzucanie fekaliami oraz różnymi farbami pomnika Romana Dmowskiego, nazywanie go polskim nazistą oraz antysemitą. To są właśnie efekty prania mózgów w Polsce komunistycznej, ale i tej po 1989 roku, w której nadal żołnierzy NSZ nazywano niemieckimi kolaborantami, zdrajcami, antysemitami, mordercami polskich żydów, nazistami, a prawda jest przecież zupełnie inna.

Źródło: ukrytawładza

Udostępnij!

Dodaj komentarz