Kibole Ruchu byli bezwzględni! Kibole byli bezwzględni!
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Kibole Ruchu byli bezwzględni!

Kibole Ruchu byli bezwzględni!

Kibole Ruchu byli bezwzględni i każde dziecko dostało od nich paczkę🙂

Kibole Ruchu w akcji, kolejnej! Kibole Ruchu Chorzów „wparowali” do szpitala, do dzieciaków i każdemu dali prezenty!

Każdemu chyba chce się płakać ze wzruszenia podczas oglądania tego filmu…

No to sobie popłaczemy! Oglądajcie!

Media też zauważyły akcję i jest wiele uznania w każdym artykule. Bo to, co zrobili Kibole Ruchu jest po prostu wspaniałe.

Kibole byli bezwzględni!

„Kibole byli bezwzględni, podrzucili prezenty wszystkim młodym pacjentom na oddziale onkologicznym. Chwilę po całym zamieszaniu sprawcy zniknęli. – To musiała być zorganizowana akcja. Z tego co wiem, byli to kibice Ruchu, którzy tego samego dnia uderzyli też w kilka innych miejsc”

– relacjonuje pracownik jednego ze szpitali, który wolał pozostać anonimowy.

Kibole mieli swoje „powiązania”!

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że w akcję zamieszani byli też pracownicy szpitala, którzy mieli być w stałym kontakcie z kibolami. – Sprawcy zamieszania dokładnie wiedzieli, o której godzinie przyjść, a dzieci zachowywały się, jakby na nich wręcz czekały. Podejrzewam, że musieli być w stałym kontakcie z kimś z wewnątrz – mówi anonimowy pracownik placówki.

Brawo, brawo! Szacunek Panowie!

Ja tam nie będę się więcej wzruszał. Powiem tylko, że jeśli przyzwoity człowiek choć raz odwiedzi takie miejsce jak szpital dziecięcy – będzie na przyszłość jeszcze lepszym człowiekiem. Szacunek!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij