Buziak promocyjny!

Moskwa, Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2013 już się kończą. Wszyscy czekamy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Dwie rosyjskie lekkoatletki całują się na podium. Jedna szwedzka zawodniczka maluje paznokcie na kolor tęczy, żeby „zamanifestować” przeciwko rosyjskiemu prawu, zakazującego promowania nietradycyjnych zachowań seksualnych wśród nieletnich.
Dzień wcześniej Jelena Isinbajewa stanowczo wypowiada się za tradycyjną rodziną, składająca się z mamy i taty.
„Międzynarodowa” społeczność „obawia się”, że uczestnicy igrzysk i kibice – będą w Rosji karani za nietradycyjne zachowania seksualne. Władze Rosji zapewniają Międzynarodowy Komitet Olimpijski, że na czas Igrzysk, zawieszą te przepisy (przynajmniej wobec cudzoziemców).
Czy to oznacza, że podczas Igrzysk w Soczi – na głównej ulicy tego cudnego miasta będzie można zobaczyć gejów w czułych uściskach? A młode Rosjanki i Rosjanie będą na to patrzeć?

Drodzy Czytelnicy Kibole.pl Drodzy Kibole, analizujcie zarówno kłamstwa mediów! Zarówno te, które dotyczą meczu, jak i te dotyczące spraw „promowania” czegokolwiek. Nie przestawajcie myśleć samodzielnie!

Udostępnij!

Dodaj komentarz