Transparent, pirotechnika, kocioł, żyleta... - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Transparent, pirotechnika, kocioł, żyleta…

Transparent, pirotechnika, kocioł, żyleta…

Kto następny?

Nie jest ważne to, czy funkcjonuje taki lub inny przepis! Ustawa o imprezach masowych nie powinna istnieć! Powinna zostać całkowicie zniesiona! Pozwolenia i wymagania – do kosza!

Impreza, koncert, mecz – niech robi to kto chce i jak chce!

Ludzie przychodzą na własną odpowiedzialność!

Policja niczego nie „zabezpiecza”.

Jeśli jednak ktokolwiek (konkretny) popełni jakieś wykroczenie, czy przestępstwo – policja ma obowiązek go złapać a sąd ukarać.

Działania „profilaktyczne”, wszelkie rady i narady wojewodów, służb i innych bytów oraz ochranianie przez policję imprez – jedynie generują koszty, a nie dają rezultatów.

Koszty ponosimy wszyscy, jako podatnicy.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij