Piotr Żyła w opałach! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Piotr Żyła w opałach!

Dwa razy Thomas Morgenstern, potem młody zawodnik, który skakał jako przedskoczek w Wiśle. Teraz skok treningowy, który wykonuje Piotr Żyła… Co się dzieje?

Fani Piotra komentują to na wiele sposobów. Często mało uprzejmych wobec zawodnika.

My – Kibole.pl – stawiamy inne pytanie:

Czy chcecie oglądać podobne wypadki dziewcząt skaczących na nartach?

Sprawa nie w tym, że kilka dziewczyn chce skakać. Nie można im tego zakazać. Tu jest Polska – wolny kraj (podobno). Pytanie tylko, czy chcemy to oglądać?

Kibic to patriota!

Patriotyzm to (między innymi) tradycja!

Tradycja to szacunek dla kobiet, wyrażający się (między innymi) w tym, że nie naraża się ich na niebezpieczeństwo, tylko przed nim osłania!

Oczywiście – możecie wskazać wyjątki… Ale, to co napisaliśmy powyżej to imponderabilia!

Co możemy zrobić jako media i jako kibice?

Odwracać się plecami, gdy będą skakać Panie!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij