PZPN - kolejny skandal? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek PZPN – kolejny skandal?

Prawdopodobnie na strojach naszej reprezentacji piłki nożnej nie będzie loga Polskiego Związku Piłki Nożnej, ani tej maszkary z orłem stylizowanym na piłkę. Portal Footy Headlines – przedstawił właśnie projekty nowych strojów kadry. To, że ze strojów reprezentacji zniknie piłka-orzeł – zapowiedział już dawno temu Prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Jak widać, na tym (nieoficjalnie jeszcze ujawnionym) projekcie mamy pasy biało-czerwone biegnące PIONOWO!

W życiu, nigdy w życiu, od prehistorii, od Króla Popiela, od Mieszka Pierwszego – barwy Polski nie „szły” w pionie! Czy projektanci tych strojów ześwirowali! Czy to naprawdę będzie zatwierdzone?

Pajacowanie z barwami narodowymi powinno być zbadane przez prokuraturę! Polską!

Według ustawy z dnia 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej – barwami Rzeczypospolitej Polskiej są kolory biały i czerwony, ułożone w dwóch POZIOMYCH, równoległych pasach tej samej szerokości, z których górny jest koloru białego, a dolny koloru czerwonego.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.
2 replies to this post
  1. Jeśli zawodnik leży to pasy są poziome a ponieważ i tak większą część meczu nasi reprezentanci leżą na trawie, więc to chyba jest akceptowalne :).

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij