NIE bezpieczeństwo imprez masowych! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony NIE bezpieczeństwo imprez masowych!

Upadek cywilizacji! Na szczęście nam, w Polsce jeszcze nie grozi! Ale, w innych krajach nadchodzi wielkimi krokami. W każdej dziedzinie! Zacznijmy od sztuki, a potem jak przystało na Kibole.pl – przejdziemy do sportu. Degeneracja współczesnej sztuki jest faktem. Głupie rysunki podnoszone do rangi „arcydzieł”, profanacja świętych symboli i głupawe „instalacje” to jedyne wytwory współczesnych artystów plastyków. O tych, co „śpiewają” pisać nie będę bo się brzydzę prostactwa. Teatr też jest pełen dziwacznych spektakli, w których skandal obyczajowy odgrywa najważniejszą rolę.
No i doczekaliśmy się!
Wczoraj rozwalił się dach w jednym z londyńskich teatrów. Jest wielu rannych.
Ale, najciekawsze jest to, że wielu widzów słysząc trzaski – myślało, że to jest „część przedstawienia”!
Podsumowując – ludzie są już tak ogłupieni przez współczesną sztukę, że gotowi są nawet pożar na widowni wziąć za „część przedstawienia” i łudzić się, że to „zimne ognie”.
Jak to się ma do naszego, polskiego sportu?
Nam nie zagrażają podobne wypadki! Mamy w Polsce ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych i żaden dach, w żadnej hali i na trybunie boiska – nie spadnie na głowy widzów!
A ponadto – mamy też troskliwych wojewodów, którzy notorycznie trybuny zamykają. Z Panem Wojewodą Mazowieckim Jackiem Kozłowskim na czele. Gdyby Pan Wojewoda rządził w Londynie – na pewno wiedziałby o planowanym upadku dachu i zamknął teatr prewencyjnie.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij