NIE bezpieczeństwo imprez masowych!

Upadek cywilizacji! Na szczęście nam, w Polsce jeszcze nie grozi! Ale, w innych krajach nadchodzi wielkimi krokami. W każdej dziedzinie! Zacznijmy od sztuki, a potem jak przystało na Kibole.pl – przejdziemy do sportu. Degeneracja współczesnej sztuki jest faktem. Głupie rysunki podnoszone do rangi „arcydzieł”, profanacja świętych symboli i głupawe „instalacje” to jedyne wytwory współczesnych artystów plastyków. O tych, co „śpiewają” pisać nie będę bo się brzydzę prostactwa. Teatr też jest pełen dziwacznych spektakli, w których skandal obyczajowy odgrywa najważniejszą rolę.
No i doczekaliśmy się!
Wczoraj rozwalił się dach w jednym z londyńskich teatrów. Jest wielu rannych.
Ale, najciekawsze jest to, że wielu widzów słysząc trzaski – myślało, że to jest „część przedstawienia”!
Podsumowując – ludzie są już tak ogłupieni przez współczesną sztukę, że gotowi są nawet pożar na widowni wziąć za „część przedstawienia” i łudzić się, że to „zimne ognie”.
Jak to się ma do naszego, polskiego sportu?
Nam nie zagrażają podobne wypadki! Mamy w Polsce ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych i żaden dach, w żadnej hali i na trybunie boiska – nie spadnie na głowy widzów!
A ponadto – mamy też troskliwych wojewodów, którzy notorycznie trybuny zamykają. Z Panem Wojewodą Mazowieckim Jackiem Kozłowskim na czele. Gdyby Pan Wojewoda rządził w Londynie – na pewno wiedziałby o planowanym upadku dachu i zamknął teatr prewencyjnie.

Udostępnij!

Dodaj komentarz