Polski żużel to Białoruś! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Polski żużel to Białoruś!

Bartłomiej Czekański na swoim profilu ostro komentuje sprawę. Zawodnicy kwestionują zasady tworzenia rankingu, na podstawie którego kluby mogą dokonywać korekty ich zarobków za sezon 2013. Wspomniany ranking znajdziecie na stronie SportoweFakty.pl

Komentarz Czekańskiego:

„Zawodnicy kwestionują to niesprawiedliwe wrzucanie w klasyfikacji wszystkich do jednego wora, ale… nie chcą się wypowiadać. Boże, co za tchórze. Z drugiej strony, polski żużel to Białoruś – za byle odzywkę jest kara. Temu łamaniu praw człowieka powinny się przyjrzeć odpowiednie instytucje. Do tego nasz speedway jest prowadzony przez ignorantów, czego dowodzą problemy ze wspomnianym rankingiem.”

A tak na marginesie, Bartek, co ty masz do Białorusi?

 

 

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.