Fotomontaż?

Prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski i Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski – rozmawiali w Orange Sport. Wysłuchaliśmy i mamy kilka pytań, które zamieszczamy pod tekstem.

Kozłowski: Nie żałuję decyzji o zamknięciu stadionu, gdybym mógł to zrobić jeszcze raz zrobił bym to samo. Odpalanie pirotechniki nieznanego pochodzenia w tłumie to jest poważna sprawa.

Kibole.pl: Może Pan zechce wskazać odpowiednią firmę, której pochodzenie zna Pan osobiście?

Leśnodorski: U mnie w gabinecie psy policyjne szukały pirotechniki, policjanci mają co chwilę jakieś podejrzenia.

Kozłowski: Chodzi o to by na stadionie było pięknie i bezpiecznie.

Kibole.pl: Pięknie i bezpiecznie było na Stadionie Dziesięciolecia, za Gierka!

Leśnodorski: Przecież na 0,03 % meczów ekstraklasy dochodzi do incydentów. O wiele bardziej niebezpiecznie jest na dworcach czy ulicach. Niech administracja skupi się na tym by Polakom żyło się lepiej i milej, a nie na stadionie.

Kibole.pl: Racja!

Jacek Kozłowski – Liczę na zmianę polityki Legii w zakresie pirotechniki.

Bogusław Leśnodorski – Dla mnie dalszy dialog jest stratą czasu bo nic z tego dialogu nie wynika. Dalej będę dbał o bezpieczeństwo na stadionie. W wyniku wielu działań nasz stadion jest najbezpieczniejszy w Polsce. Jeśli administracja zamyka stadion Legii to oczekuję, że wszystkie stadiony w Polsce zostaną zamknięte.

Zapis całej pasjonującej rozmowy:

Nawiązując do szalika Polonii Warszawa w ręku Wojewody. Pan Kozłowski twierdzi, że to fotomontaż. Daliśmy zdjęcie dwóm ekspertom. Jeden stwierdził, że to jest fotomontaż, drugi, że nie. Natomiast zdjęcie z Wojewody z szalikiem Kibole.pl – na pewno jest fotomontażem! Nie dalibyśmy naszego szalika Panu Wojewodzie! W życiu!

Udostępnij!

Dodaj komentarz