Fotomontaż? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Fotomontaż?

Prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski i Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski – rozmawiali w Orange Sport. Wysłuchaliśmy i mamy kilka pytań, które zamieszczamy pod tekstem.

Kozłowski: Nie żałuję decyzji o zamknięciu stadionu, gdybym mógł to zrobić jeszcze raz zrobił bym to samo. Odpalanie pirotechniki nieznanego pochodzenia w tłumie to jest poważna sprawa.

Kibole.pl: Może Pan zechce wskazać odpowiednią firmę, której pochodzenie zna Pan osobiście?

Leśnodorski: U mnie w gabinecie psy policyjne szukały pirotechniki, policjanci mają co chwilę jakieś podejrzenia.

Kozłowski: Chodzi o to by na stadionie było pięknie i bezpiecznie.

Kibole.pl: Pięknie i bezpiecznie było na Stadionie Dziesięciolecia, za Gierka!

Leśnodorski: Przecież na 0,03 % meczów ekstraklasy dochodzi do incydentów. O wiele bardziej niebezpiecznie jest na dworcach czy ulicach. Niech administracja skupi się na tym by Polakom żyło się lepiej i milej, a nie na stadionie.

Kibole.pl: Racja!

Jacek Kozłowski – Liczę na zmianę polityki Legii w zakresie pirotechniki.

Bogusław Leśnodorski – Dla mnie dalszy dialog jest stratą czasu bo nic z tego dialogu nie wynika. Dalej będę dbał o bezpieczeństwo na stadionie. W wyniku wielu działań nasz stadion jest najbezpieczniejszy w Polsce. Jeśli administracja zamyka stadion Legii to oczekuję, że wszystkie stadiony w Polsce zostaną zamknięte.

Zapis całej pasjonującej rozmowy:

Nawiązując do szalika Polonii Warszawa w ręku Wojewody. Pan Kozłowski twierdzi, że to fotomontaż. Daliśmy zdjęcie dwóm ekspertom. Jeden stwierdził, że to jest fotomontaż, drugi, że nie. Natomiast zdjęcie z Wojewody z szalikiem Kibole.pl – na pewno jest fotomontażem! Nie dalibyśmy naszego szalika Panu Wojewodzie! W życiu!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij