Jóezef Warchoł - dwa wywiady! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Jóezef Warchoł – dwa wywiady!

Bohater pierwszej kontroli antydopingowej w polskim MMA – Józef Warchoł

Bardzo dziekawy i odsłaniający wiele niezanych szczegółów wywiad dla MMAnews, w którym Józef mówi wiele o przeszłości i o tym, że nadal będzie kontynuował karierę w Mieszanych Sztukach Walki, oraz o najbliższej swojej walce. Następnie – jeszcze kilka zdań, żeby „zamknąć temat” nieszczęsnej kontroli przeprowadzonej w Pruszkowie 14 września. Zapraszamy!

 

Wywiad pierwszy dla MMAnews:

Wywiad drugi dla Kibole.pl

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij