Smród depresji Kowalczyk! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Smród depresji Kowalczyk!

Większość uważa, że publiczne ujawnienie depresji przez osobę publiczną, jest dobre i działa na korzyść innych (zwykłych) ludzi, którzy do tej pory kryli się z tą przypadłością po kątach. Teraz, kiedy Justyna Kowalczyk „odczarowała” depresję, czas na kolejne kroki.

Zwykli ludzie (w depresji) będą więc chodzić ze zwykłą ponurą miną, ale za to – z podniesioną głową!

Nietrzymanie moczu i gazów też jest powszechną dolegliwością, do której już niedługo przyzna się inny polski celebryta. Wywoła to powszechną ulgę wśród tych, którzy w popłochu uciekali z imprez, żeby dyskretnie pierdnąć lub popuścić siki.

Wszyscy będą „wyzwoleni”, ale czy wytrzymamy smród?

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.