Rozterki Młodego Leminga - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Rozterki Młodego Leminga

Znamy i lubimy pewnego Młodego Leminga, którego często spotykamy w budynku redakcji. Okej, jest Leming, ma lewoskrętne (nieco) poglądy, ale jest fajny, dobrze wychowany i ogólnie sympatyczny. Więc często rozmawiamy, na przykład na parkingu, gdzie wiąże do płotu swój lemingowy rower z koszyczkiem przy kierownicy. „Nasz” Leming ma lekką nadwagę i niewykształconą muskulaturę. Postanawia więc trenować! W styczniu… nie zaczął. W lutym był chory. Marzec przemknął, a na dodatek zamknięto najbliższy gym. Kwiecień, sami wiecie ile w nim przerw było, a ponadto kończył pilny projekt.

Niedawno spotykamy się, on wiąże rower i mówi:

„Już nie mam już wyjścia, muszę zacząć trenować! Hanna Gronkiewicz Waltz postawiła miejską siłownię dosłownie pod moim apartamentowcem.”

No i fajnie, ćwicz sobie do woli! Minęło kilka dni…

Spotykamy się znów, Leming mówi:

„Jednak nie będę tam trenował! Trochę ostatnio, dzięki wam, zmieniłem poglądy. Nie będę brał niczego za darmo od Hanny Gronkiewicz Waltz!”

Co mamy naszemu znajomemu podpowiedzieć? Jaka jest Wasza opinia?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij