Kompromitacja policji! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Kompromitacja policji!

Policyjne służby rozpoznania kompromitują się i jeszcze się tym chwalą! Kto nimi rządzi?

Podczas rozgrywanych w ERGO Arenie Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce – nie doszło do żadnego incydentu! Na trybunach nie pojawiły się banery i flagi, nie odpalano petard i rac, nie skandowano rasistowskich, ksenofobicznych i antykomunistycznych haseł!

Wszyscy widzowie Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce, w liczbie 347 (trzystu czterdziestu siedmiu) nie wnosili na halę alkoholu, nie palili, nie pili i nie kradli.

Nikt też nie bił się między sobą! Żaden z kibiców nie kwestionował decyzji sędziów.

Te wszystkie fakty świadczą o fatalnym rozeznaniu policji, która do „zabezpieczenia” zawodów postawiła w gotowości 897 funkcjonariuszy, 21 psów służbowych i 12 koni policyjnych. Podobnie popisali się Żandarmi, Straż Miejska, Graniczna, Służba Ochrony Kolei i… uwaga! Izba celna.

Jeśli oni mają taki precyzyjny wywiad, że na imprezę na której nic się nie dzieje przeznaczają tak wielkie siły – to chroń nas Panie Boże, jeśli naprawdę coś się stanie!

źródło i zdjęcie:

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.