Czy Kibic to człowiek?

„Jeśli Polska będzie w potrzebie to nie będą jej bronili studenci europeistyki, tylko właśnie ci, tak pogardzani Kibole! Każdego trzeba traktować, jak człowieka!” – Janusz Korwin Mikke powiedział to już wiele lat temu. W tej wypowiedzi wspomina, jak szedł Łazienkowską i nagle zobaczył grupę… No właśnie! Grupę prowadzoną, jak stado! Grupę ludzi, około 100, otoczonych policją w podobnej liczbie. Kibiców, zdaniem Korwina Mikke, traktuje się potwornie. A ponadto, z jakiej racji państwo, czyli jego zbrojne ramię – policja – pomaga prywatnemu właścicielowi stadionu? (Jaki by on nie był – dodaje Prezes Nowej Prawicy).

Janusz Korwin Mikke jest rzecznikiem zdrowego rozsądku. Z tego też wynika, że jest najprawdziwszym rzecznikiem Kibiców!

To oni (MY) Kibice – będą bronić kraju, gdy zajdzie taka potrzeba! – podkreśla polityk.

My – Kibole.pl – jesteśmy żarliwymi zwolennikami Nowej Prawicy, jako ludzie uznający, że ryzyko jest immanentną częścią życia, a państwo nie może w…ć się we wszystko!

Oto dwa z dziesięciu punktów programu partii Kongres Nowej Prawicy.

Do czego będziemy dążyć i co chcemy osiągnąć w przyszłym parlamencie?

6. Wolny internet, wolne stadiony, wolny obywatel.

Nie godzimy się na cenzurę sieci, zamykanie stadionów, traktowanie wszystkich jak potencjalnych przestępców. Swobodę krytyki władzy uznajemy za fundamentalne prawo obywateli.

10. Zadbamy o bezpieczeństwo obywateli. Zracjonalizujemy system kar za przestępstwa – kary będą adekwatne do czynu, będą przede wszystkim uwzględniać interes pokrzywdzonego. Będziemy dążyć do przywrócenia kary śmierci dla morderców. Zadbamy o właściwe finansowanie policji. Służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa.

Posłuchajcie też innych wypowiedzi Janusza Korwin Mikke.

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz