Czy Kibic to człowiek? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Czy Kibic to człowiek?

Śmierć komunistom

„Jeśli Polska będzie w potrzebie to nie będą jej bronili studenci europeistyki, tylko właśnie ci, tak pogardzani Kibole! Każdego trzeba traktować, jak człowieka!” – Janusz Korwin Mikke powiedział to już wiele lat temu. W tej wypowiedzi wspomina, jak szedł Łazienkowską i nagle zobaczył grupę… No właśnie! Grupę prowadzoną, jak stado! Grupę ludzi, około 100, otoczonych policją w podobnej liczbie. Kibiców, zdaniem Korwina Mikke, traktuje się potwornie. A ponadto, z jakiej racji państwo, czyli jego zbrojne ramię – policja – pomaga prywatnemu właścicielowi stadionu? (Jaki by on nie był – dodaje Prezes Nowej Prawicy).

Janusz Korwin Mikke jest rzecznikiem zdrowego rozsądku. Z tego też wynika, że jest najprawdziwszym rzecznikiem Kibiców!

To oni (MY) Kibice – będą bronić kraju, gdy zajdzie taka potrzeba! – podkreśla polityk.

My – Kibole.pl – jesteśmy żarliwymi zwolennikami Nowej Prawicy, jako ludzie uznający, że ryzyko jest immanentną częścią życia, a państwo nie może w…ć się we wszystko!

Oto dwa z dziesięciu punktów programu partii Kongres Nowej Prawicy.

Do czego będziemy dążyć i co chcemy osiągnąć w przyszłym parlamencie?

6. Wolny internet, wolne stadiony, wolny obywatel.

Nie godzimy się na cenzurę sieci, zamykanie stadionów, traktowanie wszystkich jak potencjalnych przestępców. Swobodę krytyki władzy uznajemy za fundamentalne prawo obywateli.

10. Zadbamy o bezpieczeństwo obywateli. Zracjonalizujemy system kar za przestępstwa – kary będą adekwatne do czynu, będą przede wszystkim uwzględniać interes pokrzywdzonego. Będziemy dążyć do przywrócenia kary śmierci dla morderców. Zadbamy o właściwe finansowanie policji. Służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa.

Posłuchajcie też innych wypowiedzi Janusza Korwin Mikke.

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij