Przedstawiamy – Fanatyczki!

Rusza akcja Kibole.pl pod nazwą „Wolne media dla Kibiców!” Organizujmy się! Popierajmy się! Informujmy się nawzajem!

#1. Popieramy – Fanatyczki!

Na naszym fanpejdżu (czy jak się to tam pisze:-) spotykamy wiele fantastycznych inicjatyw kibicowskich. Praktycznie odzwierciedlają całe kibicowskie życie. Od tych, którzy nawiązują do patriotyzmu i narodowych tradycji, przez profile nastawione na mocną satyrę, ośmieszającą głównie policję i władze, do tych, które eksponują doskonałe reporterskie zdjęcia. Cały przekrój naszego środowiska.

Wypada, jako że szanujemy tradycję, zacząć od Kobiet.

Profil Fanatyczki to damska część trybun. Tak piszą o swoich planach:

„Jak sama nazwa wskazuje, należymy do damskiej części trybun. Chcemy promować doping i kibicowski styl życia wśród kobiet. Na stadionie jest wiele dziewcząt, aktywnie wspierających swoje kluby, do których należymy również my. Jako załoga reprezentujemy różne kluby, ale wszystkie aktywnie uczestniczymy w życiu kibicowskim. W sezonie będziemy prezentować nie tylko zdjęcia dziewczyn na stadionach, ale również ciekawe akcje kibicowskie. Będziemy nadal uświadamiać ludzi, że kibic to nie bandyta i tak jak każdy mamy prawo do swojej pasji i wyrażania własnych opinii.

Nie chcemy utożsamiać się z żadnym konkretnym klubem. Jedynym założeniem jest to, że głównie promujemy polskich sportowców (nie tylko piłka nożna) i polskie kluby oraz ważne dla nas wydarzenia historyczne.

Dopiero się rozwijamy, poszukujemy partnerów, ale idzie nam całkiem dobrze i w przyszłości planujemy działać na jeszcze szerszą skalę, aczkolwiek do tego trzeba nam większego poparcia.”

Dziewczyny! Nasze poparcie już macie na tysiąc procent!

Kibice, Kibole! Zaglądajcie na profil Fanatyczki i starajcie się go propagować.

Tylko kilka wybranych zdjęć, które wybraliśmy dla was z profilu Fanatyczki. Fajnie, co nie?

f2 f3 f4 f1

Które zdjęcie wybieracie jako najbardziej charakterystyczne dla tego profilu?

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz