Przedstawiamy – Fanatyczki! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Przedstawiamy – Fanatyczki!

Rusza akcja Kibole.pl pod nazwą „Wolne media dla Kibiców!” Organizujmy się! Popierajmy się! Informujmy się nawzajem!

#1. Popieramy – Fanatyczki!

Na naszym fanpejdżu (czy jak się to tam pisze:-) spotykamy wiele fantastycznych inicjatyw kibicowskich. Praktycznie odzwierciedlają całe kibicowskie życie. Od tych, którzy nawiązują do patriotyzmu i narodowych tradycji, przez profile nastawione na mocną satyrę, ośmieszającą głównie policję i władze, do tych, które eksponują doskonałe reporterskie zdjęcia. Cały przekrój naszego środowiska.

Wypada, jako że szanujemy tradycję, zacząć od Kobiet.

Profil Fanatyczki to damska część trybun. Tak piszą o swoich planach:

„Jak sama nazwa wskazuje, należymy do damskiej części trybun. Chcemy promować doping i kibicowski styl życia wśród kobiet. Na stadionie jest wiele dziewcząt, aktywnie wspierających swoje kluby, do których należymy również my. Jako załoga reprezentujemy różne kluby, ale wszystkie aktywnie uczestniczymy w życiu kibicowskim. W sezonie będziemy prezentować nie tylko zdjęcia dziewczyn na stadionach, ale również ciekawe akcje kibicowskie. Będziemy nadal uświadamiać ludzi, że kibic to nie bandyta i tak jak każdy mamy prawo do swojej pasji i wyrażania własnych opinii.

Nie chcemy utożsamiać się z żadnym konkretnym klubem. Jedynym założeniem jest to, że głównie promujemy polskich sportowców (nie tylko piłka nożna) i polskie kluby oraz ważne dla nas wydarzenia historyczne.

Dopiero się rozwijamy, poszukujemy partnerów, ale idzie nam całkiem dobrze i w przyszłości planujemy działać na jeszcze szerszą skalę, aczkolwiek do tego trzeba nam większego poparcia.”

Dziewczyny! Nasze poparcie już macie na tysiąc procent!

Kibice, Kibole! Zaglądajcie na profil Fanatyczki i starajcie się go propagować.

Tylko kilka wybranych zdjęć, które wybraliśmy dla was z profilu Fanatyczki. Fajnie, co nie?

f2 f3 f4 f1

Które zdjęcie wybieracie jako najbardziej charakterystyczne dla tego profilu?

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij