Zagrożone medale z Soczi! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Zagrożone medale z Soczi!

Międzynarodowy Komitet Olimpijski jest głupi! Karta Olimpijska to bzdet! Powiedzmy to sobie głośno! Chwała dla MKOl za wiele dokonań, od wskrzeszenia idei Nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, przez kolejne zakręty historii, wojny i bojkoty. To, co zrobiono jest, a właściwie było – bardzo ważne dla światowego sportu, na każdym kontynencie. Jednak, z czasem wszystko się psuje.

Tegoroczne XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 – obfitowały w wiele gorszących działań ze strony MKOl. Zaczęło się od zakazu opasek, założonych na znak żałoby przez zawodniczki. Do tego doszły gorszące, nocne „napady” kontrolerów WADA (Światowej Agencji Antydopingowej) na medalistów.

Teraz te głupie dziady, dzierżące (niestety) władzę w większości dyscyplin światowego sportu – zabrały się za kontrolę reklam w których olimpijczycy uczestniczą, często nawet o tym nie wiedząc!

W Białymstoku na przykład:

Międzynarodowy Komitet Olimpijski ma sprawdzić, czy napisy, które pojawiły się na autobusach BKM w sobotę „Złoty! Złoty! Stoch!” oraz „Słoneczny Stoch”, były reklamą. Jeśli stwierdzą, że były – Kamil Stoch może stracić medale!

Tą duperelą – z całą powagą i surowością – zajmuje się już Polski Komitet Olimpijski.

W podobną drakę zamieszana jest Marit Bjoergen.

Karta Olimpijska – śmieć o wartości równej wartości papieru, na którym go wydrukowano, zakazuje olimpijczykowi uczestniczyć w reklamach podczas Igrzysk.

Jednakże – różne firmy, agencje, instytucje i przedsiębiorcy – wykorzystują wizerunki sportowców, bez ich zgody. Robią to często nieświadomie, często w bardo dobrych intencjach, czasem tylko cynicznie.

W efekcie, za to że właściciel baru przy drodze X ustawił w lokalu figurę skoczka i napisał na desce „Pijcie za Stocha! Promocja!” – nasz olimpijczyk może stracić medal!

MKOl – dawniej wspaniały i odważnym, a dziś parszywy i lewacki twór – zakazuje okazywania uczuć, za nic ma godność sportowców, a do tego wprowadza bardzo głupie przepisy!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij