Zagrożone medale z Soczi!

Międzynarodowy Komitet Olimpijski jest głupi! Karta Olimpijska to bzdet! Powiedzmy to sobie głośno! Chwała dla MKOl za wiele dokonań, od wskrzeszenia idei Nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, przez kolejne zakręty historii, wojny i bojkoty. To, co zrobiono jest, a właściwie było – bardzo ważne dla światowego sportu, na każdym kontynencie. Jednak, z czasem wszystko się psuje.

Tegoroczne XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 – obfitowały w wiele gorszących działań ze strony MKOl. Zaczęło się od zakazu opasek, założonych na znak żałoby przez zawodniczki. Do tego doszły gorszące, nocne „napady” kontrolerów WADA (Światowej Agencji Antydopingowej) na medalistów.

Teraz te głupie dziady, dzierżące (niestety) władzę w większości dyscyplin światowego sportu – zabrały się za kontrolę reklam w których olimpijczycy uczestniczą, często nawet o tym nie wiedząc!

W Białymstoku na przykład:

Międzynarodowy Komitet Olimpijski ma sprawdzić, czy napisy, które pojawiły się na autobusach BKM w sobotę „Złoty! Złoty! Stoch!” oraz „Słoneczny Stoch”, były reklamą. Jeśli stwierdzą, że były – Kamil Stoch może stracić medale!

Tą duperelą – z całą powagą i surowością – zajmuje się już Polski Komitet Olimpijski.

W podobną drakę zamieszana jest Marit Bjoergen.

Karta Olimpijska – śmieć o wartości równej wartości papieru, na którym go wydrukowano, zakazuje olimpijczykowi uczestniczyć w reklamach podczas Igrzysk.

Jednakże – różne firmy, agencje, instytucje i przedsiębiorcy – wykorzystują wizerunki sportowców, bez ich zgody. Robią to często nieświadomie, często w bardo dobrych intencjach, czasem tylko cynicznie.

W efekcie, za to że właściciel baru przy drodze X ustawił w lokalu figurę skoczka i napisał na desce „Pijcie za Stocha! Promocja!” – nasz olimpijczyk może stracić medal!

MKOl – dawniej wspaniały i odważnym, a dziś parszywy i lewacki twór – zakazuje okazywania uczuć, za nic ma godność sportowców, a do tego wprowadza bardzo głupie przepisy!

Udostępnij!

Dodaj komentarz