Bródka – tym, którzy pomogli!

Film jest już bardzo popularny, ale my złapaliśmy go przed chwilą na profilu Czarna Koszula, opatrzony fajnym komentarzem, z którym się zgadzamy!

„Oto film który Zbigniew Brodka nagrał jako podziękowanie dla wszystkich którzy finansowo wsparli jego przygotowania i wyjazd na Olimpiadę. Chłopak pojechał tam za pieniądze swoje, rodziny i kibiców którzy pomogli. Panowie działacze: Życzymy Wam, żeby na ceremonie wręczenia Wam orderów i nagród państwowych z okazji sukcesu Polski na igrzyskach, wpadła ekipa kibiców Brodki i napluła Wam w twarze! Miłego dnia!”

Przypomnijmy!

Ministra Joanna Mucha ogłasza 29.01.2013:

„W polskim sporcie skończył się komunizm! Przed dniem dzisiejszym wszyscy spodziewali się, że poleje się krew. Tej krwi nie będzie tak dużo i myślę, że te decyzje dla związków nie są zaskoczeniem. Do tej pory sposób podziału środków był historyczny, często oderwany od rzeczywistości.”

Do grupy złotej zaliczono:

kajakarstwo, kolarstwo, lekkoatletyka, narciarstwo, pływanie, podnoszenie ciężarów, wioślarstwo, zapasy i żeglarstwo.

Do grupy srebrnej zaliczono:

biathlon, judo, łyżwiarstwo szybkie, strzelectwo sportowe, szermierka, tenis.

Do grupy brązowej zaliczono:

badminton, boks, gimnastyka, jeździectwo, łucznictwo, tenis stołowy.

Kto i kiedy rozliczy Głupie Babsko?

Jeszcze jedna opinia z profilu naszego znajomego, znanego sportowca i trenera:

Zastanawiałem się ilu „nierobów polityków” miało całą noc na zastanawianie się jak „przekuć” sukces Naszych Olimpijczyków na swój własny. Premier dał przykład -wizyta Zakopane – Ząb [zamiast swojej osoby mógł podarować czek na kwotę równoważną wyjazdowi dla Szkoły Sportowej] ,teraz będziemy mieli wysyp obietnic co politycy zrobią dla sportu .Będąc na miejscu Naszych Reprezentantów żadnemu „politykowi” nie podałbym nawet dłoni.

Udostępnij!

Dodaj komentarz