Bródka - tym, którzy pomogli! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Bródka – tym, którzy pomogli!

Film jest już bardzo popularny, ale my złapaliśmy go przed chwilą na profilu Czarna Koszula, opatrzony fajnym komentarzem, z którym się zgadzamy!

„Oto film który Zbigniew Brodka nagrał jako podziękowanie dla wszystkich którzy finansowo wsparli jego przygotowania i wyjazd na Olimpiadę. Chłopak pojechał tam za pieniądze swoje, rodziny i kibiców którzy pomogli. Panowie działacze: Życzymy Wam, żeby na ceremonie wręczenia Wam orderów i nagród państwowych z okazji sukcesu Polski na igrzyskach, wpadła ekipa kibiców Brodki i napluła Wam w twarze! Miłego dnia!”

Przypomnijmy!

Ministra Joanna Mucha ogłasza 29.01.2013:

„W polskim sporcie skończył się komunizm! Przed dniem dzisiejszym wszyscy spodziewali się, że poleje się krew. Tej krwi nie będzie tak dużo i myślę, że te decyzje dla związków nie są zaskoczeniem. Do tej pory sposób podziału środków był historyczny, często oderwany od rzeczywistości.”

Do grupy złotej zaliczono:

kajakarstwo, kolarstwo, lekkoatletyka, narciarstwo, pływanie, podnoszenie ciężarów, wioślarstwo, zapasy i żeglarstwo.

Do grupy srebrnej zaliczono:

biathlon, judo, łyżwiarstwo szybkie, strzelectwo sportowe, szermierka, tenis.

Do grupy brązowej zaliczono:

badminton, boks, gimnastyka, jeździectwo, łucznictwo, tenis stołowy.

Kto i kiedy rozliczy Głupie Babsko?

Jeszcze jedna opinia z profilu naszego znajomego, znanego sportowca i trenera:

Zastanawiałem się ilu „nierobów polityków” miało całą noc na zastanawianie się jak „przekuć” sukces Naszych Olimpijczyków na swój własny. Premier dał przykład -wizyta Zakopane – Ząb [zamiast swojej osoby mógł podarować czek na kwotę równoważną wyjazdowi dla Szkoły Sportowej] ,teraz będziemy mieli wysyp obietnic co politycy zrobią dla sportu .Będąc na miejscu Naszych Reprezentantów żadnemu „politykowi” nie podałbym nawet dłoni.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij