Dwa Złota - Jedna Sobota! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Dwa Złota – Jedna Sobota!

Pan Trener Kruczek jest Gość!

Kamil Stoch Mistrzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Japończyk liderem czekamy na Kamila!

UWAGA! Zostało pięciu!

1. Marinus Kraus   GER 50 140 139.7
2. Anders Fannemel   NOR 39 132 134.8
3. Gregor Schlierenzauer   AUT 58 130.5 130.6
4. Reruhi Shimizu   JPN 32 134.5 130
5. Michael Hayboeck   AUT 40 125.5 127.4
6. Simon Ammann   SUI 56 131 126
7. Anders Bardal   NOR 55 127.5 125.8
8. Maciej Kot   POL 44 123.5 125
9. Jan Ziobro   POL 46 129.5 124.5
10. Roman Koudelka   CZE 7 125.5 124.4
10. Daiki Ito   JPN 49 124 124.4
12. Jurij Tepes   SLO 45 131 124
13. Richard Freitag   GER 42 126.5 123.5
14. Taku Takeuchi   JPN 48 122.5 122.6
15. Janne Ahonen   FIN 37 123 121.5
16. Jernej Damjan   SLO 47 124.5 121.2
17. Jan Matura   CZE 41 121 119.2
18. Dimitrij Wasiljew   RUS 33 144.5 118.2
19. Mackenzie Boyd-Clowes   CAN 31 123.5 117.8
20. Rune Velta   NOR 36 123.5 116.8
21. Jakub Janda   CZE 35 126 116.3
22. Antonin Hajek   CZE 27 124.5 112.1
23. Ilmir Hazetdinow   RUS 16 125 109.5
24. Sebastian Colloredo   ITA 10 124.5 102.9

Za chwilę pierwsza dziesiątka:

1. Marinus Kraus   GER 50 140 139.7
2. Gregor Schlierenzauer   AUT 58 130.5 130.6
3. Reruhi Shimizu   JPN 32 134.5 130
4. Simon Ammann   SUI 56 131 126
5. Anders Bardal   NOR 55 127.5 125.8
6. Maciej Kot   POL 44 123.5 125
7. Jan Ziobro   POL 46 129.5 124.5
8. Roman Koudelka   CZE 7 125.5 124.4
9. Jurij Tepes   SLO 45 131 124
10. Richard Freitag   GER 42 126.5 123.5
11. Janne Ahonen   FIN 37 123 121.5
12. Jernej Damjan   SLO 47 124.5 121.2
13. Jan Matura   CZE 41 121 119.2
14. Dimitrij Wasiljew   RUS 33 144.5 118.2
15. Mackenzie Boyd-Clowes   CAN 31 123.5 117.8
16. Rune Velta   NOR 36 123.5 116.8
17. Jakub Janda   CZE 35 126 116.3
18. Antonin Hajek   CZE 27 124.5 112.1
19. Ilmir Hazetdinow   RUS 16 125 109.5
20. Sebastian Colloredo   ITA 10 124.5 102.9

20.24 Maciej Kot – ale…. coś niedobrze z lądowaniem…. – jest na 4. miejscu…

20.18 Jan Ziobro 129,5 m!

19 skoczków do zakończenia konkursu i na tę chwilę jest tak:

1. Marinus Kraus   GER 50 140 139.7
2. Simon Ammann   SUI 56 131 126
3. Roman Koudelka   CZE 7 125.5 124.4
4. Jurij Tepes   SLO 45 131 124
5. Richard Freitag   GER 42 126.5 123.5
6. Janne Ahonen   FIN 37 123 121.5
7. Dimitrij Wasiljew   RUS 33 144.5 118.2
8. Jakub Janda   CZE 35 126 116.3
9. Antonin Hajek   CZE 27 124.5 112.1
10. Ilmir Hazetdinow   RUS 16 125 109.5
11. Sebastian Colloredo   ITA 10 124.5 102.9

Rozpoczyna się 2. seria skoków!

Kamil Stoch na odległość – wyrównany rekord – miejsce 139 m. Miejsce pierwsze!

Ośmiu do zakończenia serii.

1. Anssi Koivuranta   FIN 38 131.5 130.9
2. Gregor Deschwanden   SUI 34 134.5 130.3
3. Anders Fannemel   NOR 39 132 129.5
4. Daiki Ito   JPN 49 137.5 128.1
5. Michael Hayboeck   AUT 40 134 127.3
6. Taku Takeuchi   JPN 48 132.5 126.7
7. Jan Matura   CZE 41 131 125.6
8. Maciej Kot   POL 44 126 125.4
9. Jernej Damjan   SLO 47 130.5 124.7
10. Reruhi Shimizu   JPN 32 130 122.2
11. Jan Ziobro   POL 46 128.5 122.1
12. Rune Velta   NOR 36 126.5 121.9
13. Mackenzie Boyd-Clowes   CAN 31 132 120.1
14. Janne Ahonen   FIN 37 126 119.8
15. Roman Koudelka   CZE 7 128 119.1
16. Richard Freitag   GER 42 122.5 118.6
17. Jurij Tepes   SLO 45 124.5 118.2
18. Marinus Kraus   GER 50 131 117.7
19. Dimitrij Wasiljew   RUS 33 130.5 116.8
20. Sebastian Colloredo   ITA 10 130.5 116.7
21. Jakub Janda   CZE 35 127 115.3
22. Antonin Hajek   CZE 27 128 113.6
23. Ilmir Hazetdinow   RUS 16 124.5 111.3
24. Denis Korniłow   RUS 28 125 109.7
25. Olli Muotka   FIN 24 124.5 108.9
26. Piotr Żyła   POL 43 118 108.7
27. Nicholas Fairall   USA 20 119.5 108.3
28. Ronan Lamy Chappuis   FRA 26 125 108.2
29. Robert Kranjec   SLO 52 125.5 108.1
30. Anders Jacobsen   NOR 30 122.5 107.6
31. Seou Choi   KOR 17 122 106.4
32. Thomas Morgenstern   AUT 51 122 106.3
33. Kaarel Nurmsalu   EST 21 124.5 105.9
34. Trevor Morrice   CAN 11 121.5 103.4
35. Jarkko Maeaettae   FIN 29 124 101.3
36. Matthew Rowley   CAN 5 125 101.2
37. Heung-Chul Choi   KOR 9 121.5 99
38. Anders Johnson   USA 13 117.5 95.8
39. Aleksiej Romaszow   RUS 22 120 93.6
40. Władimir Zografski   BUL 4 110 89.3
41. Nicholas Alexander   USA 1 111.5 87

Jan Ziobro na 8.

19.20 Kot na razie 6.

1. Anssi Koivuranta   FIN 38 131.5 130.9
2. Gregor Deschwanden   SUI 34 134.5 130.3
3. Anders Fannemel   NOR 39 132 129.5
4. Michael Hayboeck   AUT 40 134 127.3
5. Jan Matura   CZE 41 131 125.6
6. Maciej Kot   POL 44 126 125.4
7. Reruhi Shimizu   JPN 32 130 122.2
8. Rune Velta   NOR 36 126.5 121.9
9. Mackenzie Boyd-Clowes   CAN 31 132 120.1
10. Janne Ahonen   FIN 37 126 119.8
11. Roman Koudelka   CZE 7 128 119.1
12. Richard Freitag   GER 42 122.5 118.6
13. Dimitrij Wasiljew   RUS 33 130.5 116.8
14. Sebastian Colloredo   ITA 10 130.5 116.7
15. Jakub Janda   CZE 35 127 115.3
16. Antonin Hajek   CZE 27 128 113.6
17. Ilmir Hazetdinow   RUS 16 124.5 111.3
18. Denis Korniłow   RUS 28 125 109.7
19. Olli Muotka   FIN 24 124.5 108.9
20. Piotr Żyła   POL 43 118 108.7
21. Nicholas Fairall   USA 20 119.5 108.3
22. Ronan Lamy Chappuis   FRA 26 125 108.2
23. Anders Jacobsen   NOR 30 122.5 107.6
24. Seou Choi   KOR 17 122 106.4
25. Kaarel Nurmsalu   EST 21 124.5 105.9
26. Trevor Morrice   CAN 11 121.5 103.4
27. Jarkko Maeaettae   FIN 29 124 101.3
28. Matthew Rowley   CAN 5 125 101.2
29. Heung-Chul Choi   KOR 9 121.5 99
30. Anders Johnson   USA 13 117.5 95.8
31. Aleksiej Romaszow   RUS 22 120 93.6
32. Władimir Zografski   BUL 4 110 89.3
33. Nicholas Alexander   USA 1 111.5 87

 

 

godzina 19.17 Piotr Żyła nie najlepiej!

1. Anssi Koivuranta   FIN 38 131.5 130.9
2. Gregor Deschwanden   SUI 34 134.5 130.3
3. Anders Fannemel   NOR 39 132 129.5
4. Michael Hayboeck   AUT 40 134 127.3
5. Jan Matura   CZE 41 131 125.6
6. Reruhi Shimizu   JPN 32 130 122.2
7. Rune Velta   NOR 36 126.5 121.9
8. Mackenzie Boyd-Clowes   CAN 31 132 120.1
9. Janne Ahonen   FIN 37 126 119.8
10. Roman Koudelka   CZE 7 128 119.1
11. Richard Freitag   GER 42 122.5 118.6
12. Dimitrij Wasiljew   RUS 33 130.5 116.8
13. Sebastian Colloredo   ITA 10 130.5 116.7
14. Jakub Janda   CZE 35 127 115.3
15. Antonin Hajek   CZE 27 128 113.6
16. Ilmir Hazetdinow   RUS 16 124.5 111.3
17. Denis Korniłow   RUS 28 125 109.7
18. Olli Muotka   FIN 24 124.5 108.9
19. Piotr Żyła   POL 43 118 108.7
20. Nicholas Fairall   USA 20 119.5 108.3
21. Ronan Lamy Chappuis   FRA 26 125 108.2
22. Anders Jacobsen   NOR 30 122.5 107.6
23. Seou Choi   KOR 17 122 106.4
24. Kaarel Nurmsalu   EST 21 124.5 105.9
25. Trevor Morrice   CAN 11 121.5 103.4
26. Jarkko Maeaettae   FIN 29 124 101.3
27. Matthew Rowley   CAN 5 125 101.2
28. Heung-Chul Choi   KOR 9 121.5 99
29. Anders Johnson   USA 13 117.5 95.8
30. Aleksiej Romaszow   RUS 22 120 93.6
31. Władimir Zografski   BUL 4 110 89.3
32. Nicholas Alexander   USA 1 111.5 87

 

 

 

Sytuacja na godzinę 19.09

1. Gregor Deschwanden   SUI 34 134.5 130.3
2. Reruhi Shimizu   JPN 32 130 122.2
3. Mackenzie Boyd-Clowes   CAN 31 132 120.1
4. Roman Koudelka   CZE 7 128 119.1
5. Dimitrij Wasiljew   RUS 33 130.5 116.8
6. Sebastian Colloredo   ITA 10 130.5 116.7
7. Antonin Hajek   CZE 27 128 113.6
8. Ilmir Hazetdinow   RUS 16 124.5 111.3
9. Denis Korniłow   RUS 28 125 109.7
10. Olli Muotka   FIN 24 124.5 108.9
11. Nicholas Fairall   USA 20 119.5 108.3
12. Ronan Lamy Chappuis   FRA 26 125 108.2
13. Anders Jacobsen   NOR 30 122.5 107.6
14. Seou Choi   KOR 17 122 106.4
15. Kaarel Nurmsalu   EST 21 124.5 105.9
16. Trevor Morrice   CAN 11 121.5 103.4
17. Jarkko Maeaettae   FIN 29 124 101.3
18. Matthew Rowley   CAN 5 125 101.2
19. Heung-Chul Choi   KOR 9 121.5 99
20. Anders Johnson   USA 13 117.5 95.8
21. Aleksiej Romaszow   RUS 22 120 93.6
22. Władimir Zografski   BUL 4 110 89.3
23. Nicholas Alexander   USA 1 111.5 87

19.03 – jak na razie jest tak:

1. Roman Koudelka   CZE 7 128 119.1
2. Sebastian Colloredo   ITA 10 130.5 116.7
3. Antonin Hajek   CZE 27 128 113.6
4. Ilmir Hazetdinow   RUS 16 124.5 111.3
5. Olli Muotka   FIN 24 124.5 108.9
6. Nicholas Fairall   USA 20 119.5 108.3
7. Ronan Lamy Chappuis   FRA 26 125 108.2
8. Seou Choi   KOR 17 122 106.4
9. Kaarel Nurmsalu   EST 21 124.5 105.9
10. Trevor Morrice   CAN 11 121.5 103.4
11. Matthew Rowley   CAN 5 125 101.2
12. Heung-Chul Choi   KOR 9 121.5 99
13. Anders Johnson   USA 13 117.5 95.8
14. Aleksiej Romaszow   RUS 22 120 93.6
15. Władimir Zografski   BUL 4 110 89.3
16. Nicholas Alexander   USA 1 111.5 87

 

18.47 – rozpoczęto konkurs!

18.35 pierwsza seria „przesunięta w czasie”????

18.30 – przerwano serię próbną, wieje silny wiatr. Konkurs zagrożony!

Zbigniew Bródka zdobył 17. medal olimpijski w historii startów Polaków. Jest to trzeci medal dla Polski podczas XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, oraz – trzeci złoty. Tak było przed godziną 16.

Teraz, przed nami olimpijski wieczór. Jak zmienią klasyfikację: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jan Ziobro, Maciej Kot? Dowiemy się za kilka godzin!

Będziemy relacjonować na bieżąco…

klasyfikacja medalowa

Złoto Srebro Brąz Razem
1. Niemcy Niemcy 7 3 2 12
2. Szwajcaria Szwajcaria 5 1 1 7
3. Kanada Kanada 4 5 3 12
4. Holandia Holandia 4 4 6 14
5. Norwegia Norwegia 4 3 6 13
Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone 4 3 6 13
6. Rosja Rosja 3 6 5 14
7. Chiny Chiny 3 2 0 5
8. Białoruś Białoruś 3 0 1 4
9. Polska Polska 3 0 0 3
10. Austria Austria 2 4 1 7
11. Francja Francja 2 0 2 4
12. Szwecja Szwecja 1 5 2 8
13. Japonia Japonia 1 2 1 4
14. Słowenia Słowenia 1 1 2 4
15. Korea Południowa Korea Południowa 1 1 1 3
16. Wielka Brytania Wielka Brytania 1 0 1 2
17. Słowacja Słowacja 1 0 0 1
18. Włochy Włochy 0 2 3 5
19. Czechy Czechy 0 2 1 3
20. Finlandia Finlandia 0 2 0 2
21. Australia Australia 0 1 1 2
22. Chorwacja Chorwacja 0 1 0 1
23. Łotwa Łotwa 0 0 2 2
24. Kazachstan Kazachstan 0 0 1 1
Ukraina Ukraina 0 0 1 1
25. Albania Albania 0 0 0 0
Andora Andora 0 0 0 0
Argentyna Argentyna 0 0 0 0
Armenia Armenia 0 0 0 0
Azerbejdżan Azerbejdżan 0 0 0 0
Belgia Belgia 0 0 0 0
Bermudy Bermudy 0 0 0 0
Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 0 0 0 0
Brazylia Brazylia 0 0 0 0
Brytyjskie Wyspy Dziewicze Brytyjskie Wyspy Dziewicze 0 0 0 0
Bułgaria Bułgaria 0 0 0 0
Chile Chile 0 0 0 0
Cypr Cypr 0 0 0 0
Czarnogóra Czarnogóra 0 0 0 0
Dania Dania 0 0 0 0
Dominika Dominika 0 0 0 0
Estonia Estonia 0 0 0 0
Filipiny Filipiny 0 0 0 0
Grecja Grecja 0 0 0 0
Gruzja Gruzja 0 0 0 0
Hiszpania Hiszpania 0 0 0 0
Hongkong Hongkong 0 0 0 0
Indie Indie 0 0 0 0
Iran Iran 0 0 0 0
Irlandia Irlandia 0 0 0 0
Islandia Islandia 0 0 0 0
Izrael Izrael 0 0 0 0
Jamajka Jamajka 0 0 0 0
Kajmany Kajmany 0 0 0 0
Kirgistan Kirgistan 0 0 0 0
Liban Liban 0 0 0 0
Liechtenstein Liechtenstein 0 0 0 0
Litwa Litwa 0 0 0 0
Luksemburg Luksemburg 0 0 0 0
Macedonia Macedonia 0 0 0 0
Malta Malta 0 0 0 0
Maroko Maroko 0 0 0 0
Meksyk Meksyk 0 0 0 0
Mołdawia Mołdawia 0 0 0 0
Monako Monako 0 0 0 0
Mongolia Mongolia 0 0 0 0
Nepal Nepal 0 0 0 0
Niezależni Sportowcy Olimpijscy Niezależni Sportowcy Olimpijscy 0 0 0 0
Nowa Zelandia Nowa Zelandia 0 0 0 0
Pakistan Pakistan 0 0 0 0
Paragwaj Paragwaj 0 0 0 0
Peru Peru 0 0 0 0
Portugalia Portugalia 0 0 0 0
Rumunia Rumunia 0 0 0 0
San Marino San Marino 0 0 0 0
Serbia Serbia 0 0 0 0
Tadżykistan Tadżykistan 0 0 0 0
Tajlandia Tajlandia 0 0 0 0
Tajwan Tajwan 0 0 0 0
Timor Wschodni Timor Wschodni 0 0 0 0
Togo Togo 0 0 0 0
Tonga Tonga 0 0 0 0
Turcja Turcja 0 0 0 0
Uzbekistan Uzbekistan 0 0 0 0
Wenezuela Wenezuela 0 0 0 0
Węgry Węgry 0 0 0 0
Wyspy Dziewicze USA Wyspy Dziewicze USA 0 0 0 0
Zimbabwe Zimbabwe 0 0 0 0
1. Anssi Koivuranta   FIN 38 131.5 130.9
2. Gregor Deschwanden   SUI 34 134.5 130.3
3. Anders Fannemel   NOR 39 132 129.5
4. Daiki Ito   JPN 49 137.5 128.1
5. Michael Hayboeck   AUT 40 134 127.3
6. Taku Takeuchi   JPN 48 132.5 126.7
7. Jan Matura   CZE 41 131 125.6
8. Maciej Kot   POL 44 126 125.4
9. Jernej Damjan   SLO 47 130.5 124.7
10. Reruhi Shimizu   JPN 32 130 122.2
11. Jan Ziobro   POL 46 128.5 122.1
12. Rune Velta   NOR 36 126.5 121.9
13. Mackenzie Boyd-Clowes   CAN 31 132 120.1
14. Janne Ahonen   FIN 37 126 119.8
15. Roman Koudelka   CZE 7 128 119.1
16. Richard Freitag   GER 42 122.5 118.6
17. Jurij Tepes   SLO 45 124.5 118.2
18. Marinus Kraus   GER 50 131 117.7
19. Dimitrij Wasiljew   RUS 33 130.5 116.8
20. Sebastian Colloredo   ITA 10 130.5 116.7
21. Jakub Janda   CZE 35 127 115.3
22. Antonin Hajek   CZE 27 128 113.6
23. Ilmir Hazetdinow   RUS 16 124.5 111.3
24. Denis Korniłow   RUS 28 125 109.7
25. Olli Muotka   FIN 24 124.5 108.9
26. Piotr Żyła   POL 43 118 108.7
27. Nicholas Fairall   USA 20 119.5 108.3
28. Ronan Lamy Chappuis   FRA 26 125 108.2
29. Robert Kranjec   SLO 52 125.5 108.1
30. Anders Jacobsen   NOR 30 122.5 107.6
31. Seou Choi   KOR 17 122 106.4
32. Thomas Morgenstern   AUT 51 122 106.3
33. Kaarel Nurmsalu   EST 21 124.5 105.9
34. Trevor Morrice   CAN 11 121.5 103.4
35. Jarkko Maeaettae   FIN 29 124 101.3
36. Matthew Rowley   CAN 5 125 101.2
37. Heung-Chul Choi   KOR 9 121.5 99
38. Anders Johnson   USA 13 117.5 95.8
39. Aleksiej Romaszow   RUS 22 120 93.6
40. Władimir Zografski   BUL 4 110 89.3
41. Nicholas Alexander   USA 1 111.5 87

Zostaw odpowiedź

six + one =

GRZYBOBRANIA

Wielka ustawka w Dębicy!

Wielka ustawka w Dębicy i są wyroki. Ale najlepsze jest to, że piłkarze Igloopol Dębica też pójdą siedzieć! Marcina M. i Adriana B ...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij