BIEGNIJMY Z RH Fitness! Już jutro! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly BIEGNIJMY Z RH Fitness! Już jutro!

Robert i Hubert, Hubert i Robert zapraszają na bieg pod nazwą uBIEGnij Raka. 18.05.2013 r. w parku w Powsinie odbędzie się druga edycja biegu charytatywnego, organizowanego przez uczniów amerykańskiej szkoły – Ubiegnij Raka (ASW Run for Cancer Research), z którego dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację dzieci chorych na raka. RH Fitness już po raz kolejny wspiera tę inicjatywę, dlatego serdecznie zapraszamy Was wszystkich do udziału w imprezie. Oprócz biegu głównego na 10 km, odbędą się również biegi dla najmłodszych na dystansie 5 km, 2,5 km oraz 200 m. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę, ponadto organizatorzy i sponsorzy wspierający imprezę przewidzieli szereg atrakcji i nagród. RH Fitness ufundowało książki – „Zostań swoim osobistym trenerem” oraz pakiet treningowy. Aby wziąć udział w imprezie i wesprzeć walkę z rakiem należy zarejestrować się na stronie www.ubiegnijraka.pl i dokonać wpłaty w wysokości 60 zł (dzieci do 14 roku życia- 30 zł ). A tu zobaczycie jak było rok temu:

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij