Narodowy Płonie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Narodowy Płonie!

Stadion Narodowy płonie ze wstydu, że jest źle zarządzany!

Policja i Straż Pożarna nie chce wydać zgody na mecz towarzyski Polska – Szkocja, który przewidziano na 5 marca, na Stadionie Narodowym.

Prezes PZPN Zbigniew Boniek… nie może temu dać wiary!

Mówi, że Związek zapłacił za organizację meczu siedemset tysięcy! A na koniec konstatuje, że:

„To pokazuje, że ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych w Polsce jest chora!”

Naszym – Kibole.pl – zdaniem cała wina (przynajmniej w kwestiach pożarowych) leży po stronie Spółki PL.2012+, która Stadionem zarządza. To właśnie PL.2012+ ma wypisane zadania:

Zarządzanie Stadionem i nieruchomością zgodnie z przygotowanym i corocznie aktualizowanym biznesplanem, w celu maksymalnego wykorzystania potencjału Stadionu Narodowego w Warszawie i zapewnienia przychodów w wysokości odpowiedniej na pokrycie kosztów jego funkcjonowania, w tym poddzierżawianie i najem jego poszczególnych części m. in. na cele konferencyjne, rozrywkowe, wynajem biur i inne, a także utrzymanie Stadionu Narodowego w najwyższej jakości.

Nasz ekspert wyjaśnia:

Każdy obiekt (budynek mieszkalny, fabryka, teatr, czy stadion), w którym odbywają się imprezy masowe musi zostać sprawdzony i „odebrany” przez Straż Pożarną. Jednak zgoda na imprezę nie jest wydawana bezterminowo! Fakt, że na Stadionie Narodowym odbyły się już mecze UEFA EURO 2012, liczne koncerty, inne imprezy, a nawet to że cały czas działa tam lodowisko – nie zdejmuje z GOSPODARZY obowiązków terminowego przeglądu urządzeń i instalacji. Straż Pożarna MUSI otrzymać od GOSPODARZA – aktualne zaświadczenia o np. przeglądzie instalacji elektrycznej. Bez tego niemożliwe jest wydanie zgody.

Oznacza to wprost, że Spółka PL.2012+ to banda nierobów, którzy nie wyrabiają się z najprostszymi formalnościami!

Warto więc, żeby Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat skrócił wizytę u fryzjera, podjechał na Narodowy i zapytał „zarządców” za co biorą ciężką kasę?

Z ostatniej chwili! „Właściciele” Stadionu Narodowego wyjaśniają, że wszystko zostało już wyjaśnione i mecz się odbędzie!

Zarządzający Stadionem zarabiają około 30 tysięcy miesięcznie. Inwestowanie i wydawanie takiej kwoty, lub nawet tylko przepijanie pieniędzy zajmuje wiele czasu. Nie dziwi nas więc, że na samą pracę mają mało czasu.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij