Kowalczyk twarzą ZUS! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kowalczyk twarzą ZUS!

Przepowiadaliśmy to w poprzednich materiałach! Zerknijcie! Kibole.pl – jak Wróż w różu Maciej!

Pisaliśmy, że Justyna jest spadkobierczynią Jerzego Urbana, Pisaliśmy o stopie, oraz o krytyce ze strony Roberta Korzeniowskiego.

W tym całym zamieszaniu, większość czytelników widziała albo „napad na Ikonę”, albo nas popierała. Nasza wina, nasza wina, nasza bardzo wielka wina! Nie umieliśmy widać przekazać sedna naszych zastrzeżeń do wypowiedzi Justyny Kowalczyk. Czas więc na pointę (czytaj: płęnte) – cytujemy Onet.pl i „Radio Kraków”.

To się kurwa zdarzyło naprawdę!

„Pod koniec roku pan Łukasz złamał palec u nogi i dostał zwolnienie do 22 lutego. Został jednak wezwany przed komisję lekarską do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i usłyszał, że skoro nasza mistrzyni olimpijska biega ze złamaną nogą, to on może wrócić do pracy. Sądeczanin jest oburzony taką argumentacją, tym bardziej, że ból nogi uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. – Charakter mojej pracy wymaga, bym był w ruchu, a z palcem, który puchnie jest to bardzo trudne.”

Bez komentarzy… A właściwie tylko jeden: My – Kibole.pl – mamy dużo lat i niejedno widzieliśmy!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.