37 Edycji MLS 2013 - 18 maj 2013 Płock! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek 37 Edycji MLS 2013 – 18 maj 2013 Płock!

Będzie się działo! Będziemy też tam i my – kibole.pl z naszą kamerą. Najciekawsze walki zobaczycie już w poniedziałek. Uwaga dla uczestników: Nowa lokalizacja Płock, ul. Ciechomicka 68. Organizatorem 37 edycji MLS 2013 jest Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu w Płocku przy udziale Urzędu Miasta Płocka. Organizatorzy MLS nie pobierają jakichkolwiek opłat od uczestników Ligi!

Dla widzów wstęp bezpłatny!

Jak było na 36 edycji – zobaczycie tu:

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij