Boniek powinien odpocząć!

Zbliża się mecz towarzyski Polska – Szkocja (5 marca) na Stadionie Narodowym, a Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej rozmarzył się na całego i zapodaje:

„Na mecz ze Szkocją na Stadion Narodowy zaproszę Kamila Stocha, Justynę Kowalczyk, Tomasza Golloba i Agnieszkę Radwańską, jeśli tylko będzie w Polsce. Chcę, żeby była taka moda, że na trybunach są wybitni sportowcy, a nie tylko normalni ludzie.”

NORMALNI ludzie! Brawo!

Internauci bezlitośnie komentują Zbigniewa Bońka. Oto kilka wpisów ze strony Onet.pl

  • Weź się wreszcie nierobie do roboty, ale ty niestety, nic nie potrafisz. Przestań mieć wreszcie pretensje do Policji, Straży, nie tylko, że nie powinni dopuścić do meczy, ale po prostu zaorać to i zrobić ogólnodostępne parki. Przeciwko głosowaniu na Bońka powinno zapalić się czerwone światełko, to przecież ten który jako trener-zero uciekł z kraju zostawiając wszystkich na lodzie.
  • Boniek skończ ten cyrk pijarowy, przestań podpinać się pod inne dyscypliny i zacznij prowadzić politykę właściwego szkolenia młodzieży bo jak na razie to leżało i leży. Nawet nie słychać żadnych pomysłów PZPN jak sytuacje naprawić, bo wciąż produkujemy drewna.
  • Zbysiu, przyjdą ci na stadion normalni ludzie, ale niedługo ci normalni ludzie przestaną przychodzić, wtedy będziesz musiał zapraszać same gwiazdy i rodzinę kadrowiczów. Mam dość oglądania tych leni, chodzących gwiazd po boisku.

Źródło: Radio Zet, „Rzeczpospolita”

O tym, że mecz może się nie odbyć – w kolejnych materiałach na Kibole.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz