Bródka się „przetarł” - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Bródka się „przetarł”

Strażak z Łowicza zawodzi!

Już chyba wszyscy macie dosyć tych nadziei, nastych miejsc i dobrych wyników, ale przed przejazdem jeszcze kolejnych rywali….

Prawda jest taka, że Zbigniew Bródka źle pojechał. Z czasem 01.09.66 zajmuje teraz trzecie miejsce, a za nim jeszcze dziesięć par, na dystansie kilometra.

Wszyscy mówią, że to miał być start „na przetarcie” i docelowo na dystansie 1 500 może być lepiej.

No i się odbyło!

Co to znaczy „przetarcie”?

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

nineteen + fifteen =

GRZYBOBRANIA

Wielka ustawka w Dębicy!

Wielka ustawka w Dębicy i są wyroki. Ale najlepsze jest to, że piłkarze Igloopol Dębica też pójdą siedzieć! Marcina M. i Adriana B ...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij