Stopa Zenobii Mamrot! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Stopa Zenobii Mamrot!

Dzień bez rentgena, to dzień stracony! Nie mogąc się doczekać na kolejne prześwietlenie Justyny Kowalczyk, publikujemy zdjęcie stopy Pani Zenobii Mamrot z Białego Łęgu koło Poronina. Pani Zenobia ma 67 lat, żyje ze skromnej renty.

Od lat uskarżała się na dolegliwości stopy, które pojawiły się po długiej wędrówce narciarskiej przez Dolinę Kościeliską. Pani Zenobia jest, a właściwie była przewodniczką tatrzańską. W młodości reprezentowała Polskę w narciarstwie biegowym.

Skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu na prześwietlenie otrzymała przed dwoma laty, ale do tej pory oczekiwała w kolejce.

Pani Zenobia jest wdzięczna Pani Justynie Kowalczyk za wywołanie dyskusji o prześwietleniach oraz słowa wsparcia:

„Człowiek to mocna bestia i dużo wytrzyma!”

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij