Parszywa morda MKOl! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Parszywa morda MKOl!

Jakiś palant z MKOl powiedział norweskim biegaczkom, że nie powinny demonstrować żałoby podczas igrzysk.

Debil powiedział:

„Mamy głębokie współczucie dla rodziny, przyjaciół i kolegów, którzy stracili kogoś, kogo kochali i widzimy chęć uczczenia ich pamięci . Niemniej jednak uważamy, że areny igrzysk olimpijskich, gdzie panuje atmosfera wielkiego święta, nie są dobrym miejscem na opłakiwanie tych, którzy odeszli.”

Zawodniczki Norwegii wystartowały z czarnymi opaskami na ramionach, na znak żałoby po zmarłym nagle bracie Jacobsen.

MKOl nie zezwolił na okazanie żałoby także reprezentacji Kanady. Zawodnicy chcieli uczcić narciarkę Sarah Burke, która dwa lata temu zginęła w wypadku samochodowym. Komitet uznał, że pamiątkowe naklejki na kaskach godzą w regulamin igrzysk.

„Sportowcy powinni znaleźć lepsze miejsce, aby okazać swój smutek!”

Stanowisko Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego jest po prostu obrzydliwe, niehonorowe i nieludzkie! Powiedzieć, że „Pies im mordę lizał!” byłoby bardzo krzywdzące dla Psów!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.