Kowalczyk wkurzona! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kowalczyk wkurzona!

Sposób, w jaki reaguje na krytykę kibiców jest dziwny. Przeanalizujmy wypowiedzi po nieudanym biegu i „ujawnieniu” złamania stopy. Justyna Kowalczyk, w wywiadzie dla TVP odnosi się do wypowiedzi swojego pierwszego trenera Stanisława Mrowca i dziennikarza Bogdana Chruścickiego.

„Podjęłam walkę i mam to gdzieś, kto i co mówi. Jestem na Igrzyskach i stan mojej stopy jest tylko moim problemem. I tyle!”

Błąd, Szanowna Pani! W barwach biało-czerwonych, za państwową kasę, w publicznej telewizji – NIKT nie jest prywatny! Stan Pani zdrowia jest tak samo publiczny, jak stan zdrowia Prezydenta, Premiera i naszych żołnierzy! Każdy Polak ma prawo wiedzieć, w jakim stanie są jego reprezentanci! Można, oczywiście, dla dobra wyższego, ukrywać czkawkę Prezydenta, czy kontuzję Premiera, ale każdy z nich, zawsze i wszędzie może być rozszyfrowany i rozliczony!

Kibice!

Jest wśród polskich sportowców wielu mistrzów i Arcymistrzów w sportach, których nie pokazują media. W środowisku swoich dyscyplin sportowych budzą szacunek wszystkich rywali. Nie będę przytaczał ich nazwisk w tym akurat kontekście, ale sami wiecie że wielu z nich to moi znajomi (znajome) i serdeczni kumple. Są to osoby skromne i dumne jednocześnie. Ale – najpierw – skromne.

Justyna Kowalczyk jest ich przeciwieństwem i powoli umacnia się jej bardzo niesympatyczny wizerunek…

Piotr Szymanowski

Z OSTATNIEJ CHWILI! 09.02.2014 godzina 18.00

Jak nas przed chwilą poinformował rzecznik Narodowego Funduszu Zdrowia – Justyna Kowalczyk oficjalnie została „twarzą” NFZ!

Nikt nie zrobił tyle dla podtrzymania na duchu pacjentów, oczekujących na prześwietlenia i leczenie, co Pani Justyna Kowalczyk.

Jej wpis, że:

„Człowiek to mocna bestia do wszystkiego się przyzwyczaja!”

To niesłychane słowa otuchy, dla wszystkich pacjentów w Polsce!

Podziękowania Justynie Kowalczyk złożył też Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz i zatroskany o Polaków – Premier Donald Tusk.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij