Kowalczyk wkurzona!

Sposób, w jaki reaguje na krytykę kibiców jest dziwny. Przeanalizujmy wypowiedzi po nieudanym biegu i „ujawnieniu” złamania stopy. Justyna Kowalczyk, w wywiadzie dla TVP odnosi się do wypowiedzi swojego pierwszego trenera Stanisława Mrowca i dziennikarza Bogdana Chruścickiego.

„Podjęłam walkę i mam to gdzieś, kto i co mówi. Jestem na Igrzyskach i stan mojej stopy jest tylko moim problemem. I tyle!”

Błąd, Szanowna Pani! W barwach biało-czerwonych, za państwową kasę, w publicznej telewizji – NIKT nie jest prywatny! Stan Pani zdrowia jest tak samo publiczny, jak stan zdrowia Prezydenta, Premiera i naszych żołnierzy! Każdy Polak ma prawo wiedzieć, w jakim stanie są jego reprezentanci! Można, oczywiście, dla dobra wyższego, ukrywać czkawkę Prezydenta, czy kontuzję Premiera, ale każdy z nich, zawsze i wszędzie może być rozszyfrowany i rozliczony!

Kibice!

Jest wśród polskich sportowców wielu mistrzów i Arcymistrzów w sportach, których nie pokazują media. W środowisku swoich dyscyplin sportowych budzą szacunek wszystkich rywali. Nie będę przytaczał ich nazwisk w tym akurat kontekście, ale sami wiecie że wielu z nich to moi znajomi (znajome) i serdeczni kumple. Są to osoby skromne i dumne jednocześnie. Ale – najpierw – skromne.

Justyna Kowalczyk jest ich przeciwieństwem i powoli umacnia się jej bardzo niesympatyczny wizerunek…

Piotr Szymanowski

Z OSTATNIEJ CHWILI! 09.02.2014 godzina 18.00

Jak nas przed chwilą poinformował rzecznik Narodowego Funduszu Zdrowia – Justyna Kowalczyk oficjalnie została „twarzą” NFZ!

Nikt nie zrobił tyle dla podtrzymania na duchu pacjentów, oczekujących na prześwietlenia i leczenie, co Pani Justyna Kowalczyk.

Jej wpis, że:

„Człowiek to mocna bestia do wszystkiego się przyzwyczaja!”

To niesłychane słowa otuchy, dla wszystkich pacjentów w Polsce!

Podziękowania Justynie Kowalczyk złożył też Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz i zatroskany o Polaków – Premier Donald Tusk.

Udostępnij!

Dodaj komentarz