Kowalczyk oszukuje! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kowalczyk oszukuje!

Pani Justyna Kowalczyk nadal nie poinformowała kibiców, co było przyczyną stłuczenia, złamania, zranienia, obicia (wpisz, co chcesz) wspominanej stopy. Najpierw zamieściła zdjęcie stłuczonej stopy z enigmatycznym podpisem, że „było podbramkowo” ale coś tam… następnie poprosiła o zamknięcie dyskusji nad własną nogą. Sugerując, że męczy ją ten cały zgiełk. Kolejno wyznała, że nie zrobi prześwietlenia nogi, przed sobotnim biegiem.

Nie zrobiła, a bieg przegrała.

Dziś, w niedzielę na swój profil wstawiła zdjęcie stopy i komentarz:

Prześwietlenie mojej stopy. Wielowarstwowe złamanie. Z pozdrowieniem dla wszystkich „ekspertów”-:)) Spokojnie, biegam dalej.

Nie jest Pani na Igrzyskach jako osoba „prywatna”. Albo powie Pani wszystkim, skąd tak naprawdę wzięła się kontuzja stopy, albo Pan Leszek Miler Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej dopisze Panią na pierwsze miejsce list wyborczych do Europarlamentu!

A może już Pani jest na tych listach?

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.