Michalczewski – to parodia! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Walki Michalczewski – to parodia!

Dwie sprawy poruszyły Pana Dariusza Michalczewskiego w ostatnim czasie. Atak nożem w wykonaniu wiceprezesa PZB na jednego z sędziów, przelał czarę goryczy. W swoim cotygodniowym felietonie Mistrz zastanawia się czy nie przestać pisać o boksie. Niedawną galę w Opolu ocenia tak:

„W Opolu w walce Rekowskiego z McCallem najpierw podniesiono do góry rękę Amerykanina, potem zmieniono zwycięzcę na Polaka, a gdy ten udzielał wywiadów, zorientowano się, że pomylono karty punktowe i ponownie ręka McCalla powędrowała do góry. Przecież to są jakieś jaja!”

Co co poziomu sprawozdawców, jest naprawdę krytyczny:

„Jak słyszę komentarze sprawozdawców zachwycających się pięknym prawym krzyżowym, zastanawiam się, co oni gadają – toż to leci zwykły cep!”

Nasi pro? Jeszcze ostrzej!

„Rekowski? Bokser z przyszłością? Przecież on ma 36 lat! Jest średniej klasy… bramkarzem na dyskotece w Trójmieście. […] A tacy „mistrzowie” jak Zimnoch czy Szpilka to mogliby co najwyżej posiedzieć na trybunach jako kibice!”

Panie Darku! Prosimy, żeby Pan nadal pisał o boksie! A co do polskich gal – niech Pan ogląda bez głosu.

Pozdrowienia!

Czytajcie całość:

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij