Michalczewski – to parodia! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Walki Michalczewski – to parodia!

Dwie sprawy poruszyły Pana Dariusza Michalczewskiego w ostatnim czasie. Atak nożem w wykonaniu wiceprezesa PZB na jednego z sędziów, przelał czarę goryczy. W swoim cotygodniowym felietonie Mistrz zastanawia się czy nie przestać pisać o boksie. Niedawną galę w Opolu ocenia tak:

„W Opolu w walce Rekowskiego z McCallem najpierw podniesiono do góry rękę Amerykanina, potem zmieniono zwycięzcę na Polaka, a gdy ten udzielał wywiadów, zorientowano się, że pomylono karty punktowe i ponownie ręka McCalla powędrowała do góry. Przecież to są jakieś jaja!”

Co co poziomu sprawozdawców, jest naprawdę krytyczny:

„Jak słyszę komentarze sprawozdawców zachwycających się pięknym prawym krzyżowym, zastanawiam się, co oni gadają – toż to leci zwykły cep!”

Nasi pro? Jeszcze ostrzej!

„Rekowski? Bokser z przyszłością? Przecież on ma 36 lat! Jest średniej klasy… bramkarzem na dyskotece w Trójmieście. […] A tacy „mistrzowie” jak Zimnoch czy Szpilka to mogliby co najwyżej posiedzieć na trybunach jako kibice!”

Panie Darku! Prosimy, żeby Pan nadal pisał o boksie! A co do polskich gal – niech Pan ogląda bez głosu.

Pozdrowienia!

Czytajcie całość:

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.