Bezpieczeństwo w Soczi! #1 - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Bezpieczeństwo w Soczi! #1

Media w Austrii podają, że Austriacki Komitet Olimpijski otrzymał groźbę od porywaczy. Zapowiadają oni uprowadzenie Bernadette Schild (narciarstwo alpejskie) oraz Janine Flock (skeleton) podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014!

Zdaniem naszego eksperta ds bezpieczeństwa – podobne listy z pogróżkami otrzymały też komitety olimpijskie w wielu innych krajów. Jest tylko kwestią odpowiedzialności władz, czy mówią o tym mediom, czy ukrywają. Taktyka takich zapowiedzi polega na „małych krokach” i dotykaniu osób nieco mniej znanych i popularnych. Celem sprawców jest wywołanie niepokoju wśród decydentów. Po otrzymaniu takiej groźby – rodzą się pytania, czy robić „alarm”, czy liczyć, że to głupie żarty. Każdy przewodniczący narodowego komitetu olimpijskiego staje przed dramatycznym wyborem. A to, przekłada się na precyzję codziennych działań. To zaś powoduje stress i daje ewentualnym sprawcom to, czego chcieli – destabilizację i bałagan. Nie musi tu wcale chodzić o jakieś spektakularne akcje.

Tak, czy siak Przewodniczący Polskiego Komitetu Olimpijskiego Pan Andrzej Kraśnicki i Minister Sportu i Turystyki Pan Andrzej Biernat mają kłopot.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij