Bjoergen na paraolimpiadę! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Bjoergen na paraolimpiadę!

Mówi w wywiadzie dla Tygodnika Sportowego Szymon Krasicki, były biegacz narciarski, trener, profesor, u którego Justyna Kowalczyk napisała magisterkę, a teraz pisze doktorat.

Szymon Krasicki:

Zgadzam się z tym, co w tej sprawie w miarę delikatnie mówi Justyna i ostro, bez ogródek trener Wierietielny. Dla ludzi chorych jest paraolimpiada i tam powinna startować Marit Bjoergen z koleżankami. Po igrzyskach w Vancouver w 2010 roku Słowenka Petra Majdic wystąpiła z propozycją, by w Europie była jedna klinika, w której ci sami ludzie badaliby tych wszystkich sportowców astmatyków według jednakowej procedury i wydawali orzeczenie, czy na pewno są chorzy. Nie podejrzewam lekarzy norweskich o machinacje, ale uważam, że igrzyska to impreza dla ludzi zdrowych. Choć zdaję sobie sprawę, że taki przepis dotknąłby też w ostatnich latach część czołowych polskich sportowców.

No to zaczął Pan nową wojenkę Panie Profesorze:-)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij