Krew na rękach Muchy! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Krew na rękach Muchy!

Wiceprezes PZB – Pan Mustafa Kocinoglu trafił kilkakrotnie jednego z sędziów nożem, podczas kłótni, która to odbyła się w siedzibie Polskiego Związku Bokserskiego, w warszawskim hotelu Gromada. W tymże hotelu mieści się siedziba PZB. W tymże hotelu odbywało się zebranie, poprzedzające wyjazd na międzynarodowy mecz.

Nie jest jednak kwestią, dlaczego ktoś kogoś pojechał majchrem! Jeden facet bije w ryja, drugi bejsbolem, trzeci kosą. Mamy wolny kraj🙂

Jest natomiast kwestią – dlaczego Pan Mustafa Kocinoglu został wiceprezesem PZB. Jest to tylko i wyłącznie wina Pani Ministry Sportu i Turystyki Joanny Muchy! To ona zaliczyła polski boks do grupy, której obcięła środki finansowe.

Jak nam doniesiono – w tym momencie z pomocą finansową dla PZB zaofiarował się Pan Mustafa Kocinoglu. Aby później wynagrodzić mu poniesione nakłady – związek zaoferował mu stanowisko wiceprezesa.

Ot i cała sprawa!

Panu Sędziemu życzymy szybkiego powrotu do sił!

Pani Ministra Sportu i Turystyki Joanna Mucha ma na rękach i białej bluzce – krew z brzucha i twarzy rannego sędziego. Czy za to odpowie? W piekle na pewno!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij