Krew na rękach Muchy!

Wiceprezes PZB – Pan Mustafa Kocinoglu trafił kilkakrotnie jednego z sędziów nożem, podczas kłótni, która to odbyła się w siedzibie Polskiego Związku Bokserskiego, w warszawskim hotelu Gromada. W tymże hotelu mieści się siedziba PZB. W tymże hotelu odbywało się zebranie, poprzedzające wyjazd na międzynarodowy mecz.

Nie jest jednak kwestią, dlaczego ktoś kogoś pojechał majchrem! Jeden facet bije w ryja, drugi bejsbolem, trzeci kosą. Mamy wolny kraj🙂

Jest natomiast kwestią – dlaczego Pan Mustafa Kocinoglu został wiceprezesem PZB. Jest to tylko i wyłącznie wina Pani Ministry Sportu i Turystyki Joanny Muchy! To ona zaliczyła polski boks do grupy, której obcięła środki finansowe.

Jak nam doniesiono – w tym momencie z pomocą finansową dla PZB zaofiarował się Pan Mustafa Kocinoglu. Aby później wynagrodzić mu poniesione nakłady – związek zaoferował mu stanowisko wiceprezesa.

Ot i cała sprawa!

Panu Sędziemu życzymy szybkiego powrotu do sił!

Pani Ministra Sportu i Turystyki Joanna Mucha ma na rękach i białej bluzce – krew z brzucha i twarzy rannego sędziego. Czy za to odpowie? W piekle na pewno!

Udostępnij!

Dodaj komentarz