Małysz nie jedzie na Igrzyska! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Małysz nie jedzie na Igrzyska!

Ale wiocha!

Najpierw pisaliśmy, że Adam Małysz jest „pantoflarzem” i nie chce pojechać na Zimowe Igrzyska Olimpijskie do Soczi, bo okazało się, że nie może pojechać z małżonką.

Wyjaśnienie dla młodych czytelników – „pantoflarz” oznacza mężczyznę, który boi się podejmować samodzielne decyzje i wszystko MUSI konsultować z żoną. Można to wybaczyć.

Teraz okazało się, że jest gorzej, że w polskim sporcie nie działa NIC!

Mamy:

  • Ministerstwo Sportu i Turystyki, a w nim prawników!
  • Polski Komitet Olimpijski, a w nim prawników!
  • Polski Związek Narciarski, a nim… jak wyżej!
  • Polski Koncern Naftowy ORLEN, a w nim też dział prawny!
  • Gwiazdę skoków i rajdów i (jak można sądzić) jej sztab.

Tymczasem…

Na minutę przed wyjazdem, okazuje się, że przepisy Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego uniemożliwiają w czasie igrzysk i jakiś czas po nich występy w reklamach!

Nikt! Dosłownie nikt nie powiedział Adamowi Małyszowi, że przepisy te dotyczą też osób pełniących inne funkcje (na przykład attaché reprezentacji).

Ministerstwo, Komitet, Związek, Koncern i Gwiazda – nie wiedzieli o tym wcześniej! Po co więc są: Ministerstwo, Związek i Koncern?

Drodzy Kibole, Kibice, Kibole.pl i Szanowni „Bandyci Około Stadionowi”! Rządzą nami szaleńcy! Jeśli jeszcze tego nie wiecie, jeśli chcecie poznać poglądy Prezesa Nowej Prawicy Janusza Korwin Mikke na sport i nie tylko – posłuchajcie!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij