Tęsknota za boksem... - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Tęsknota za boksem…

Ile razy człowiek się „napnie” i zarywa noce, żeby zobaczyć walkę (na przykład Artura Szpilki), ile kilometrów przejedzie, żeby oglądać walki na żywo… Czasem, naprawdę, można poczuć piękno sportu, cudowne emocje i… zacząć myśleć, że zawsze tak będzie! Wtedy jednak przychodzi (na przykład) Wojak Boxing Night i wieczór liczydeł na ringu w Oplu.

Jeden liczy, drugi, sprawdza, trzeci nie umie przeczytać, czwarty – czyli sędzia ringowy – podnosi nie tą rękę w górę.

Marcin Rekowski czy Olivier McCall?

W sumie – mało to ważne!

Ważne i dramatyczne zarazem jest to, jak zareagowali widzowie. Większość po prostu wyszła z hali. K…a! Po kiego diabła oni tam przyszli? Wyjaśnienie tego jest dramatyczne! Ci wszyscy ludzie uwierzyli telewizji! Wyszli, bo Marcin Rekowski udzielił wywiadu telewizji Polsat, jako zwycięzca! Było w telewizji – znaczy, że jest naprawdę!

Bardzo źle to wróży Polsce i Polakom!

Po takich akcjach, jak opolskie „czytanie werdyktu” ogarnia nas – Kiboli.pl tęsknota. Wspominamy, ocierając łzy zawody o mistrzostwo Polski w boksie amatorskim juniorów, na których – naprawdę – można się napatrzeć na boks, nie wiedząc z góry kto powinien wygrać! Coraz mniej jednak zawodów w boksie amatorskim przyjdzie nam oglądać, bo Polski Związek Bokserski ma coraz mniej pieniędzy na ich organizację.

Przychodzi nam więc czekać na kolejną Galę Boksu Zawodowego…

Przytaczamy dwa komentarze internautów:

„Typowy polski burdel i amatorszczyzna. Banda wtórnych analfabetów nie potrafi poprawnie odczytać wyniku z trzech kartek. Po takim przekręcie walka powinna zostać z miejsca unieważniona, sędziowie pozbawieni licencji, a organizator ukarany zakazem organizowania walk bokserskich na okres jednego roku. Może wtedy ci nieudacznicy nauczyliby się poprawnie odczytywać wyniki.”

Dobre! Ale, kto ma „zakazać”? Przecież organizowanie gal to działalność gospodarcza!

Kolejny komentarz:

„Wystarczy jeden pogodny staruszek, by zweryfikować nasze nadzieje!”

Oto, za ringpolska.pl – wywiad z Pogodnym Staruszkiem:

A tutaj ogłoszenie nowego werdyktu:

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij