Biernat vs Boniek - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Biernat vs Boniek

– „Ryba gnije od głowy!” – znacie to przysłowie? Na pewno! Jak je interpretować? Ano tak, że najpierw zgnije rząd, a potem my? To głupie przysłowie! Obecnej sytuacji bardziej odpowiada inne, całkiem zapomniane: – „Diabeł tkwi w szczegółach!” Jeśli w firmie, czy urzędzie mamy brud i kłopoty z obiegiem informacji, to – bez względu na szczytne cele, którym firma, czy urząd ma służyć, wszystko się rozpieprzy!

Tak też i będzie w polskim sporcie. W każdym detalu, w każdej linijce ustawy o sporcie, w każdej rutynie urzędniczego działania – tkwią dziury, wyłazi rdza, brud, smród i niedoróbki.

Do rzeczy!

Podobno przy zatrudnieniu trenera Adama Nawałki – PZPN nie dopełnił procedur. Ministerstwo – wnosi więc zapytanie do Zbigniewa Bońka, czy nie był łaskaw (przypadkiem) złamać statutu.

SEDNO SPRAWY:

To, że PZPN i Ministerstwo Sportu nie umieją sobie poradzić z taką duperelą – świadczy o kompletnym rozkładzie tych instytucji!

To, że taka informacja „wycieka” do mediów, świadczyć może, że ktoś z urzędników ministerstwa bierze w łapę za wynoszenie przecieków do mediów.

Kolejna sprawa, jest wręcz porażająca! Otóż, w Polskim Związku Piłki Nożnej – istnieje… Komisja do Spraw Nagłych!!!

Czy Państwo to rozumieją? W instytucji, która zajmuje się wydarzeniami, które głównie odbywają się wieczorami w weekendy – jest Komisja do Spraw Nagłych! Czyli należy wnioskować, że pozostali funkcyjni, działacze, „menadżerowie” i pracownicy etatowi – nie nadają się do tego, żeby załatwiać sprawy „nagłe”.

Jest to patologia, która prowadzi do tego, żeby w ministerstwie obrony narodowej powołać Komisję do Spraw Nieoczekiwanych, Które Dzieją się w Weekendy.

Patologia urzędasów! Zbigniew Boniek na jej czele! Człowiek z innej epoki… Cóż z tego, że z lepszej?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij