Basenowy ma doradcę!

Pomiędzy jedną, a drugą przymiarką olimpijskich majtek, podkoszulków, koszul, garniturów, kurtek, rękawiczek i czapeczek – Kierownik Basenu, ksywa „Minister Sportu” znalazł czas na podanie ręki ostatniej już osobie ze świata sportu, która chciała z nim pracować  i zatrudnił Adama Giersza w swoim – UWAGA! – gabinecie politycznym! Adam Giersz (Minister Sportu w latach 2009 – 2011) będzie doradzał Andrzejowi Biernatowi w…. strategii rozwoju sportu!

To są jajcarze, to są k…a eksperci!

To jest przyszłość naszego sportu! To właśnie Adam Giersz zatwierdzał kontrakty Marcina Herry i Andrzeja Boguckiego, to on sprawił, że cieszyli się ogromnymi premiami i to on odpowiada z kontrakt z Rafałem Kaplerem, szefem Narodowego Centrum Sportu, któremu Ministra Mucha musiała wypłacić premię, za to że „zadbał” o Stadion Narodowy!

Kibole.pl – nie jesteśmy za „ejdżyzmem” czyli prześladowaniem ludzi za ich wiek! Ale w tym szczególnym wypadku, aż się chce głośno zawołać: Andrzeju Biernacie [54 lata], Adamie Gierszu [67 lat] – w…ć dziady!

Przykro nam tak pisać o człowieku, który w znaczący sposób dołożył się do sukcesów Andrzeja Grubby i Leszka Kucharskiego, ale… spadaj dziadu!

Udostępnij!

Dodaj komentarz