Basenowy ma doradcę! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Basenowy ma doradcę!

Pomiędzy jedną, a drugą przymiarką olimpijskich majtek, podkoszulków, koszul, garniturów, kurtek, rękawiczek i czapeczek – Kierownik Basenu, ksywa „Minister Sportu” znalazł czas na podanie ręki ostatniej już osobie ze świata sportu, która chciała z nim pracować  i zatrudnił Adama Giersza w swoim – UWAGA! – gabinecie politycznym! Adam Giersz (Minister Sportu w latach 2009 – 2011) będzie doradzał Andrzejowi Biernatowi w…. strategii rozwoju sportu!

To są jajcarze, to są k…a eksperci!

To jest przyszłość naszego sportu! To właśnie Adam Giersz zatwierdzał kontrakty Marcina Herry i Andrzeja Boguckiego, to on sprawił, że cieszyli się ogromnymi premiami i to on odpowiada z kontrakt z Rafałem Kaplerem, szefem Narodowego Centrum Sportu, któremu Ministra Mucha musiała wypłacić premię, za to że „zadbał” o Stadion Narodowy!

Kibole.pl – nie jesteśmy za „ejdżyzmem” czyli prześladowaniem ludzi za ich wiek! Ale w tym szczególnym wypadku, aż się chce głośno zawołać: Andrzeju Biernacie [54 lata], Adamie Gierszu [67 lat] – w…ć dziady!

Przykro nam tak pisać o człowieku, który w znaczący sposób dołożył się do sukcesów Andrzeja Grubby i Leszka Kucharskiego, ale… spadaj dziadu!

Zostaw odpowiedź

4 × 5 =

GRZYBOBRANIA

Wielka ustawka w Dębicy!

Wielka ustawka w Dębicy i są wyroki. Ale najlepsze jest to, że piłkarze Igloopol Dębica też pójdą siedzieć! Marcina M. i Adriana B ...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij