Czy to nowy Czarnobyl? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Czy to nowy Czarnobyl?

Raczej tak! Choć ma znaczenie tylko lokalne – dobitnie świadczy o rozkładzie Państwa. Do Zakopanego, na ferie i urlopy zjechali narciarze z całej Polski i zza granicy. Pani z Inspektoratu Ochrony Środowiska w Krakowie tłumaczy to w stylu:

Sorry, taki mamy klimat!” Więcej aut, więcej ludzi, a gazdowie i gaździny więcej palą w piecach. A do tego mamy słaby wiatr!”

To jest paranoja! „Przyjechało więcej ludzi” – więcej, niż kiedy?

Czy więcej, niż spodziewacie się aspirując do organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku?

Kiedy 26 kwietnia 1986 roku rozwaliła się elektrownia jądrowa w Czarnobylu – Pan Generał Wojciech Jaruzelski kazał mediom poinformować Polki i Polaków o zagrożeniu, a dzieciom podawać jod. Media posłusznie (nie miały innego wyjścia) poinformowały, między innymi o tym, żeby nie wyłazić z domów bez potrzeby.

Pan Generał Wojciech Jaruzelski czuł odpowiedzialność za WSZYSTKICH obywateli! Media – również.

Dziś – media głównego ścieku nie wspominają o zatruciu powietrza w Zakopanem i okolicach!

Dziś – nikt nie czuje odpowiedzialności za nic!

Wojciech Jaruzelski nie umiał jeździć na nartach. Donald Tusk jeździ w Dolomitach!

Dlaczego piszemy o tym na stronie Kibole.pl? Piszemy do Was! Uciekajcie z Zakopanego zanim będzie za późno!

Wybuch w Czarnobylu miał też aspekty sportowe, w postaci swego rodzaju „buntu” polskich kolarzy, którzy nie chcieli wystartować w Wyścigu Pokoju, którego trasa przebiegała w pobliżu Czarnobyla. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Czy w Zakopanem i okolicach będzie podobnie? O tym media nie napiszą!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij