Odszkodowania dla Meksykanów!

28 stycznia 2014 Dziś, o 13,20 zapadł wyrok w sprawie „Wojny na Plaży” pomiędzy osobami, które przez media nazywane są „kibicami Ruchu Chorzów” a wojskowymi z meksykańskiego żaglowca szkolnego, które przez media nazywane są „żeglarzami”. Przed sądem stanęło 7 Polaków.

Sąd orzekł wobec jednego z nich 2 lata i 3 miesiące kary więzienia.

Wobec pozostałych – kary po 1 rok i 2 miesiące więzienia.

Teraz UWAGA!

Sąd orzekł wobec wszystkich nakaz zapłaty odszkodowania poszkodowanym „żeglarzom”!!!

Obejrzyjcie film z tej „Wojny”

Co lepsze komentarze, za które dziękujemy:

  • Drogi Bracie Francisco! Przesyłam tobie odszkodowanie! Bardzo przepraszam za to, że Polacy pobili Cię w moim mieście! Nie gniewaj się! Prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek
  • Prawda o „żeglarzach”
  • Akademia Marynarki Wojennej nie organizuje raczej „Przedszkola pod żaglami”! „Żeglarze” są kandydatami do Marynarki Wojennej i jak sądzimy, wedle naszych przepisów – powinna ich zawinąć polska żandarmeria. Dlaczego tego nie zrobiła? Może już nie istnieje!
  • Żeglarze – słuchacze Akademii raczej nie piją podczas rejsów. Jest to (jednak) niebezpieczne. Nic w tym dziwnego, że pili w porcie. To jest tradycja! Dziwi to, że posłużyli się „tulipanami”. Czyżby nie mieli swoich noży?

Dziś, dosłownie za chwilę sąd ogłosi wyrok w sprawie „meksykańskiego sosu”. Przed sądem stanęło 7 osób. Grozi im do 3 lat więzienia. Wyrok w tej sprawie podamy, jak tylko zostanie ogłoszony.
Pisaliśmy o tym wcześniej.
Jeszcze jeden materiał:

Udostępnij!

One comment

  1. Pieprzony lewacki kraj kara za nie winnosc kazdy wie jak bylo Polska dla Polakow a nie dla poslannikow i dupolizow.

Dodaj komentarz