Kibice w TV Trwam! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kibice w TV Trwam!

Kto był – niech patrzy! Kto nie był, tym bardziej! W niedzielę 26 stycznia 2014 w Telewizji Trwam będzie reportaż z tego wydarzenia. Kibole.pl – liczymy na dobry materiał, bo widzieliśmy że operatorzy pracowali solidnie (pozdrowienia). Zatem, kto odespał po walce Artura? Kto ma czas? Oglądamy siebie i znajomych w TV Trwam! Oto zwiastun:

4 stycznia 2014, Częstochowa, Jasna Góra, VI Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców. W tym roku tematem przewodnim pielgrzymki była nadchodząca, 70. rocznica Powstania Warszawskiego. „Postanowiliśmy pielgrzymować pod hasłem „Chwała Prawdziwym Zwycięzcom!”, dedykowanym bohaterskim Powstańcom Warszawskim, którzy przed 70. laty podjęli walkę o wolną Polskę. Ich dobre imię było przez lata szargane przez komunistyczną propagandę, również i dzisiaj podnoszą się głosy w dyskusjach nad celowością tego narodowego zrywu.” – powiedział ksiądz Jarosław Wąsowicz.

Zerknijcie też na naszą relację z tego, co działo się pod Jasną Górą.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij