Kibice i zamieszki! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kibice i zamieszki!

Na Ukrainie trwa sytuacja, której nam nawet nie wolno próbować nazwać! Mimo, że polskie i zagraniczne media cały czas pokazują migawki z Kijowa, Lwowa, Charkowa i innych miast! Nie wiemy – z polskiej perspektywy nic! Polscy „eksperci” od spraw Wschodu, czy to z lewej, czy to z prawej strony sceny politycznej pieprzą bez sensu. Podobnie, jak bez sensu gadali zachodni dziennikarze, gdy w roku 1980 rodziła się Solidarność.

11234Kijow

Media amerykańskie dosięgły w opisie wydarzeń na Ukrainie szczytu absurdu. Oto zrzut ze strony CNN, na nim mapa i opis, kto „kontroluje” konkretne miasta. Widać na niej wyraźnie, że CNN dostrzegł cztery „opcje kontroli”.

Ludzie, aktywne protesty, protesty i…. UWAGA! Kibice piłki nożnej!

Sorry CNN, but were are tenis, volleyball, wrestling, golf, swimming, skiing, figure skating, gymnastics fans?

A tak poważnie, to po prostu możemy się modlić, żeby nikt więcej tam nie zginął!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.