Bartłomiej Bonk oskarża! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Bartłomiej Bonk oskarża!

W wywiadzie udzielonym niedawno dla RMF FM powiedział jasno i wyraźnie: Za nieszczęście, które dotknęło jego rodzinę – winne są konkretne trzy osoby, które powinny być traktowane, jak przestępcy i ponieść konsekwencje. Bonk oskarża lekarzy o łapówkarstwo i krytykuje cały system opieki zdrowotnej w Polsce.

„[…] Nie wiem, czy były sugestie, czy były oczekiwania. Wiem natomiast jedno, że stanął pan ordynator w drzwiach z rękoma w kieszeni i się bawił kluczami. Chyba przez to chciał mi zasugerować, że on nic w kieszeń nie dostał, takie mam wrażenie […]”

Nasz sztangista nie zostawi tej sprawy. Ma rację! Tylko nagłaśnianie takich spraw może cokolwiek zmienić w systemie funkcjonowania służby zdrowia.

Uwaga Kibole, uwaga Kibice! To dotyczy każdego z nas i naszych bliskich!

Zaglądajcie też na profil Bartka, który angażuje się też w pomoc dla innych.

Bartek! Jesteśmy z Tobą!

Posłuchajcie całego wywiadu.

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij