Przegrana z Chorwacją... UPDATE! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Przegrana z Chorwacją… UPDATE!

23.01.2014 godzina 09.00 Stan zdrowia Jakuba Łucaka jest dobry i prawdopodobnie będzie mógł zagrać w meczu o 5. miejsce.

Imigranci z Polski?

Kiedy Jakub Łucak został ostro kontuzjowany, podczas dramatycznego meczu Polska – Chorwacja, podbiegli do niego nasi trenerzy. Widząc bardzo zły stan zawodnika, zaczęli wzywać pomocy. Ratownicy jednak nie śpieszyli się, żeby ruszyć dupy i bardzo powoli szli w kierunku zawodnika. Pokazały to wyraźnie kamery telewizji.

Nie ma się czemu dziwić… Wszak w Danii pracuje wielu polskich lekarzy, pielęgniarek i ratowników.

Kilku z nich mogło być z Włocławka…..

O stanie zdrowia Jakuba Łucaka nie mamy na razie informacji.

Mecz przegrany 28 : 31.

Zdjęcie: PAP/Adam Warżawa)

Mój komentarz

Jestem ratownikiem (wodnym), wiele razy „wyciągałem” i bywałem wyciągany, reanimowałem i bywałem (niestety) reanimowany. Widziałem wiele interwencji medycznych na zawodach w sportach walki. Wiem, że często nie trzeba się zbytnio śpieszyć do leżącego sportowca. Ale! Ale, kurwa jego mać! Ratownictwo jest czymś w rodzaju „instytucji zaufania publicznego!” Dlatego, nawet, jeśli na doświadczone oko widać, że parę sekund nie zrobi różnicy – trzeba do rannego zapierdalać ile sił! Nie można postępować inaczej!

Kłaniam się tym, który śpieszyli się wyjmować mnie z wody (Tobie Grzesiu Dziku szczególnie) i pozdrawiam tych, których osobiście „wyciągłem”.

Teraz poważnie. Z tym Włocławkiem – może przeginam. Ale jeśli ratownikami byli prawdziwi Duńczycy to – zacytuję przewodniczącego SLD Pana Leszka Millera: Nie powiem nawet pies was j…ł, bo to mezalians byłby dla psa!

Piotr Szymanowski

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij